PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799784}

Insatiable

6,0 16 288
ocen
6,0 10 1 16288
Insatiable
powrót do forum serialu Insatiable

G e n i a l n e

ocenił(a) serial na 10

Było dość sporo bardzo nierealistycznych momentów, ale dzięki temu przez całe 12 odcinków nie było nudy
Czekam na 2 sezon <3

Furple

Myślę, że to nie miał być realistyczny serial.

Furple

Podbijam dawno nie widziałem tak udanej satyry.
Duża liczba wątków? Pierwszy serial od dawna który potrafi te wszystkie wątki fajnie powiązać i pokazać ze mają one sens. A co do wkurzeń jakiś tam grup to dziwią mnie re wymagania gdy mówimy o czarnej komedii

ocenił(a) serial na 2
Alik_88

em to jest promowane i opisywane jako dramat lol

Furple

Drugiego sezonu może nie być, serial ma tylko 11% na Rotten Tomatoes więc Netflix chyba nie zdecyduje się na sezon 2

ocenił(a) serial na 8
hulk008

mysle ze raczej bedzie, ze wzgledu na ogladalnosc

ocenił(a) serial na 8
Furple

w sieci są stwierdzenia że to najgorszy serial Netflixa. A mi się baardzo podobał Uwielbiam takie pokręcone, oderwane od rzeczywistości komedie. Jakie inne seriale w podobnym klimacie polecacie? Ja polecam Santa Clarita diet, Crazy ex girfriend, unbreakable Kimmy Schmidt

ocenił(a) serial na 7
paolaz

zgadzam sie, nie jest to jakies wybitne dzielo, ale milo sie oglada, polubilem go, jak wyjdzie 2 sezon napewno zobacze :)) xd

ocenił(a) serial na 8
paolaz

no niezle, a takie kompletnie bezsensowne(udajac przy tym ze maja sens), oklepane g*wna typu riverdale albo the end of the fckg world zbieraja pochwaly

ocenił(a) serial na 7
paolaz

Heathers ale jest duzo slabszy od tego

ocenił(a) serial na 8
Furple

Bardzo dobry serial mam nadzieje że wyjdzie 2 sezon i może kolejne :)

Furple

Ja też mam nadzieję, że będzie 2gi sezon. Strasznie mało odcinków!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones