PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750154}

Intruz

La trêve
7,2 4 280
ocen
7,2 10 1 4280
Intruz
powrót do forum serialu Intruz

Może d*** nie urywa, ale naprawdę ciekawie poprowadzona fabuła no i czuć w nim 'europejską' produkcję. Jakoś nie kojarzę za bardzo Belgijskiego kina. Niedawno oglądałem nawet fajny serial, który rozgrywał się w flamandzkim rejonie Belgii (ale był chyba zrobiony przez Holendrów) - o lokalnym dilerze piguł ;) Też najfajniejsza była w nim inność od produkcji Hollywood.
Tak btw to w jednym z odcinków (jakoś pod koniec sezonu) jedna z bohaterek, bodajże Ludmilla, rozmawia przez telefon, który jej się rozładował podczas tej rozmowy i mówi nagle "k****" :) Ktoś inny to słyszał ?? :) To była dziewczyna jednego z tym piłkarzy, syna burmistrzowej :) Wyraźnie mówi nasze tradycyjne i narodowe słowo :) Chyba w serialu nazywa się Ludmiła, może jakaś emigrantka z PL ;) Jestem pewien, że to usłyszałem i to mówi - aktorka nie jest Polką więc jeśli tak powiedziała, to niezłe przywiązanie do szczegółów ;) Albo ma faceta Polaka :)

ocenił(a) serial na 7
dewille

Też usłyszałem to nasze narodowe słowo, a podobny belgijski ponury klimat jest w serialu „13 przykazań”.

ocenił(a) serial na 7
dewille

Zgadza się, powiedziała to słowo, dosyć wyraźnie i jakoś tak... po polsku;) W tym serialu przeszkadzała mi tylko jedna kwestia, a mianowicie postać bohatera pierwszoplanowego, jakoś tak przeszkadzała mi jego twarz, spojrzenie, głos, do tego stopnia, że nawet nie potrafię ocenić jego gry aktorskiej.

ocenił(a) serial na 8
dewille

Najdziwniejsze, że oni z tej sprzątaczki to latynoskę robili, że niby z Hiszpanii jest, ale najwyraźniej ściemniła w CV, żeby pracę dostać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones