PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704333}

Iron Fist

6,2 26 912
ocen
6,2 10 1 26912
5,7 3
oceny krytyków
Iron Fist
powrót do forum serialu Iron Fist

Skasowany

ocenił(a) serial na 8

Netflix anulował Iron Fista akurat wtedy, kiedy zaczęło robić się naprawdę ciekawie. Teraz co, Luke Cage? Jessica Jones? Niech pozbędą się wszystkich seriali i skupia się na "arcydziełach" jak Bright.

ocenił(a) serial na 7
SzalonyGoblin

Znaczy no, Iron Fist był najsłabszy ze wszystkich netflixowych Marveli. Ja nie żałuję, bo końcówka drugiego sezonu była żenująca. Jedyne co to mogli wrzucić do jednego serialu Luke'a i Danny'ego i może by to jakoś wyszło, bo ci dwaj są najnudniejszymi bohaterami i w ich serialach o wiele ciekawszy jest drugi plan

odek222

W sumie taki crossover Luka z Dannym mógłby być dobry. Jeden to brutalna siła a drugi duchowość i finezja w walce. Przeciwnieństwa również charakterów mogły by dodać świerzości i humoru. W Defenders to jedynie właśnie różnice bohaterów sprawiały,że wiele scen było udanych.

SzalonyGoblin

Mogliby by skasować Luka Cage, którego kontynuacja była fatalna chyba,że mają pomysł na lepszego przeciwnika. Iron Fist ze wschodnim klimatem i sztukami walk był całkiem ciekawy, ale drugi sezon nie był zbyt dobry. Nie kleił się kupy, przynudzał, było mało akcji a sam wątek główny gdzieś się gubił i czasem można było zapomnieć o co w tym wszystkim chodzi.

ocenił(a) serial na 7
RadoslawKamil

ja uważam, że drugi sezon Luke'a był świetny, ale niesetty nie dzięki niemu, a dzięki Bushmasterowi, Mariah i Misty :(

odek222

Zgadzam się. Bushmaster był godnym przeciwnikiem i ogólnie wiele postaci przyćmiło Dannego zarówno grą aktorską jak i historią. Coś w rodzaju: hey spotkałem smoka w odległej krainie i teraz mam świecącą super pięść :D So what?

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Luke cage skasowany :) szkoda mi że iron fista skasowali. Zamiast niego mogli Jones.

mikusia_161

Luke mi nie szkoda ale Jones akurat lubie więc czekam na kolejny sezon. Może będziemy widywać postaci gościnnie. Wszystko możliwe np. w DC Legends pojawił się Constantine i został członkiem ekipy :D

ocenił(a) serial na 9
SzalonyGoblin

Luke cage anulowany :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones