Iron Fist
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 8

O niebo lepszy od sezonu pierwszego. Przede wszystkim Danny nie jest już tak irytujący jak w pierwszym sezonie, nie ma tak " spiętych pośladów " i stał się o wiele bardziej wyluzowany czyli taki jak w komiksach. Oby ta tendencja zwyżkowa została podtrzymana. Wtedy sezon 3 będzie już na odpowiednim poziomie. A już myślałem, że po fatalnym sezonie, który zasłużył co najwyżej na 5,5/10 nie ma czego ratować. Jestem pozytywnie zaskoczony i muszę ocenę tą zmienić na 7. Keep it up Netflix

COLEWORLD_type

I tak ciagle slabe to, zrobili zly casting i juz się z tego nie wygrzebią. Lepiej zrobić serię od nowa z nowym castingiem. Za daredevilem to jest 5 klas.

ocenił(a) serial na 8
besty

Teraz po udziałach Danny'ego w Defenders i gościnnie w LC to seria od nowa będzie idiotyczna. I tak jest już regres, nie ma sensu już zmieniać.

ocenił(a) serial na 8
czlowiekfrank

Zresztą w tym roku nowe sezony Jessiki i Luke'a wypadły równie źle, zwłaszcza Jessica, bo Luke jeszcze trzyma jakiś poziom.

czlowiekfrank

Wszystkie te seriale nadają się do kasacji łacznie z defenders, jestem fanem tego typu produkcji a nie moge skonczyc tych seriali, z kolei daredavila moge ogladac w kolko. Punisher ma bdb noty, ale mi osobiscie nie podszedl, jednak tu zakladam, ze ja sie myle, bo ma znakomite recenzje.

ocenił(a) serial na 8
besty

Ogólnie mówiąc ten cały Netflixverse zaczyna się już wypalać. Po świetnych pierwszych sezonach jakość kolejnych idzie w dół. No i główny problem tych seriali jest taki, że są przegadane. Daredevil faktycznie wypada najlepiej, jednak ta cała Ręka w 2 sezonie była najgorszą rzeczą w jego serialu.
Co do Punishera, to akurat miał mieszane recenzje. Jego problem był taki, że za mało było Punishera w Punisherze i w środku ten serial też był przegadany. Ale później już rozp***dol był niezły ;)

czlowiekfrank

Ręka to jedyna zła rzecz e s02 DD, a Iron Fist s02 do 6 odinka to mozesz 100 razy zasnac, ani jednego aktora z jakims warsztatem, zadnej wyrazistej postaci, oprocz choreografii niektorych walk ten serial nie ma nic.

ocenił(a) serial na 8
besty

Mi tam się nawet podobał mimo tych wielu głupotek, które z czasem zacząłem dostrzegać, nie nudziłem się jakoś ;)f
Ale jak to nie ma wyrazistych postaci? A Ward? Harold? Największym bolączką tego serialu był po prostu scenariusz, który dziwnie naszych bohaterów przedstawiał. Zresztą w drugim sezonie mam wrażenie, że pomimo poprawy paru rzeczy nadal jest sporo głupotek fabularnych, jakby nadal gdzieś tam w tle działał Scott Buck.

czlowiekfrank

Jedyna postać warta odnotowania to Harold, reszta aktorów to wg mnie dno, do tego dochodzi nudny scenariusz i wyszła klapa co widzisz zresztą i po recenzjach na świecie. Harold w sumie zrobił im pierwszy sezon, ale jednak to było za mało, żeby uratować tę produkcję.

ocenił(a) serial na 8
besty

Ward wg mnie też był świetny. A w drugim sezonie wygrywa Walker ;)

ocenił(a) serial na 7
czlowiekfrank

Popieram Mary Walker + Ward i dorzuciłbym jeszcze Davosa. Reszta postaci to katastrofa. No i nie wspomnę o fakcie w jaki dziadowski sposób dał się załatwić Iron Fist. Dla mnie 2 sezon postradał sens nie było tam żadnej logiki.

ocenił(a) serial na 8
ChubakaCieLubi

Davos dla mnie na siłę był kreowany w tym sezonie na złoczyńcę. To był bardziej typ Punishera. Dopiero pod koniec zaczęło mu odbijać.

ocenił(a) serial na 7
COLEWORLD_type

Myślę, że co do tych "spiętych pośladów" Dannego to raczej wynika to z tego, że chłopak dopiero co z Kun Lun wrócił do wielkiego miasta, gdzie technologii w opór i się odnaleźć nie mógł. Co do sezonu 2 to imo słaby, zwłaszcza ostatni odcinek, gdzie przez 40min zaraz po pokonaniu Davosa było przegadane. Nie czytałem nigdy komiksu, ktoś powie czy w komiksie Coleen serio wzięła moc pięści od Dannego czy tylko w serialu? Ogólnie nie podoba mi się to, Danny miał być jedynym prawowitym posiadaczem pięści a tymczasem coraz więcej osób to posiada, więc co w tym takiego szczególnego. W sezonie 5(o ile kiedyś powstanie) będzie pewnie z +10 osób używających tej pięści. Sezon 3 pewnie oglądne żeby zobaczyć co dalej, ale jak wypadnie tak samo jak 2 sezon to sobie raczej odpuszczę ten serial. Jedyna postać dobrze odgrywana to chyba Ward, aktor zarąbiście gra i metamorfoza postaci ciekawie pokazana, oby w 3 sezonie było go więcej i najlepiej jakby nauczył się coś walczyć w tej Azji :D

ocenił(a) serial na 7
Sneakysu

Scenariusz był napisany w toalecie, już takie bzdury się pojawiły że nie wiadomo nawet czy ten 3 sezon będzie bo o czym?.

Ja dużo chętniej bym obejrzał Dareddevila tamten przynajmniej świetnie walczy i jest dużo ciekawszą postacią.

ocenił(a) serial na 7
ChubakaCieLubi

Daredevil wychodzi 19 października 3 sezon :)

użytkownik usunięty
Sneakysu

Wspaniała informacja. Dzięki :-)

użytkownik usunięty
COLEWORLD_type

Właśnie skończyłem oglądać, także sadzę SPOILERY, że hej!

Colleen została Iron Fist. Bardzo ciekawie dobrano kolory. Davos miał czerwoną pięść - miał najmniej czyste serce z nich wszystkich; Danny żółtą, czystszą lecz to Colleen zapłonęła czystą bielą :-)

Przyznam, że tylko częściowo rozumiem motywację Joy w tym sezonie. Jessica Stroup to przepiękna kobieta i naprawdę dobra aktorka ale w tym sezonie nie rozumiem do końca motywacji jej postaci. Uważam, że jej decyzja była nieproporcjonalna do okoliczności / jej doświadczeń. Joy też ma pewne problemy ze sobą (ewidentnie).

Mary/Walker - ta kobieta SKRADŁA SEZON (!) Fenomenalnie zagrała bardzo wymagającą rolę. Naprawdę doceniam profesjonalizm tej Pani. Każda scena z jej udziałem należała do niej (w mojej opinii oczywiście), a reszta przy niej blakła. Misty też miała swoje momenty.

Myślałem, że pojawi się jakaś inna osoba ze "zdolnościami" (Luke Cage? Jessica Jones? Daredevil? Punishera się nie spodziewałem ;-) ). Szkoda. Zawsze cieszą gościnne wizyty kolegów i koleżanki po fachu.

ocenił(a) serial na 7

Ta ale Ironfistem miał być Dany i nagle stali się nim wszyscy co mi się osobiście nie spodobało. Przeszczep pięści to też mega bzdura no to on miał być wybrańcem smoka a tu nagle się okazuje że to w sumie nic wyjątkowego.

Davos nie potrzebnie był złą postacią tego sezonu, kompletnie do tego nie pasował. Przez to że tak namieszali to nie wyobrażam sobie 3 sezonu, Dany wraca z 2 pięścmi "tak było pokazane na końcu że odzyskał moc co więcej mógł ki skierować w pociski pistoletów ^^WTF!", Collen jest 2 pięścią i też jaka by była jej rola?

Powiem tak serial skręcił w super suchar i chętnie bym go dalej oglądał mimo to.

użytkownik usunięty
ChubakaCieLubi

No widzisz, zapomniałem o tej końcówce. Odebrałem to jako celową przesadę, humorystyczną karykaturę. Przyznam, że jeżeli traktować tą końcówkę poważnie, to ... można się załamać. Z serialu, który miał jako takie szanse na coś sensownego, zrobili ... bzdurę.

I zgadzam się, że Davos nie pasował jako główny, czarny charakter. Naciągane to było bardzo. Osobiście dużo bardziej podobam mi się sezon pierwszy.

ocenił(a) serial na 7

A i jeszcze trzeba dorzucić super bzdurę że Iron Fist ćwiczył Kung Fu a Coolen Karate i Dany poszedł do niej po to by poprawiła mu umiejętności.....

Wychował się w tym klasztorze więc to ona powinna prosić go o poprawę swoich umiejętności a nie wybraniec Kunlun.

ocenił(a) serial na 7

https://www.youtube.com/watch?v=qCUzJ7KTXm8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones