PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38203}
6,6 21 741
ocen
6,6 10 1 21741
7,3 3
oceny krytyków
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze
powrót do forum serialu JAG - Wojskowe Biuro Śledcze

Pomoc !!

ocenił(a) serial na 10

Hej
Od niedawna zaczelam ogladac serial JAG i jestem nim zafascynowana jedak nie rozumiem kilku rzeczy czy ktos moglby mi to wyjasnic ,bylabym ogromnie wdzieczna !!

w poczatkowych odcinkach ,ktorych niestety nie ogladalam tylko czytalam streszczenia jest mowa o jakiejs Diane przyjaciolce Harma oraz Annie czy z ktorakolwiek byl zwiazany Harm aktualnie nic o zadnej nie wiadomo.W serii ktora teraz leci na TVN7 Harm mowil o zonie przyjaciela w ktorej byl zakochany czy chodzi o ktoras z tych dwoch czy moze Mac ??
I zkim Mac bedzie w ciazy w dalszych odleglych odcinkach ??
Bardzo prosze o pomoc :):)

jessica1989

Żona zmarłego przyjaciela to Annie.
Porucznik Diane Schonke to przyjaciółka Harma ze szkoły oficerskiej, zabito ją w finale 1 sezonu. Był w niej kiedyś zakochany, a ona była łudząco podobna do Mac (bo też grała ją Catherine Bell).
Mac z nikim nie była w ciąży przez cały serial. Kiedy Catherine była w ciąży, było po prostu bardzo mało Mac w serialu, a pod koniec 8 sezonu Mac brała udział w akcji CIA, w której udawała ciężarną żonę Claytona.

ocenił(a) serial na 10
Evarini

Serdeczie Ci dziekuje za odpowiedzi a czy moge sie jeszcze dowiedziec jak skonczyl sie watek Harma i Annie bo nic mi na te temat nie wiadomo:(
Wiem tez ze ,w ktoryms seoznie Mac bedzie zareczona ale z niektorych wypwiedzi wyika ,ze rpzez caly ten czas kocha Harma czy dobrze rozumuje ?:)
Serdeczie dziekuje Ci za pomoc :**

jessica1989

Harm i Annie rozstali się, ona chyba wyjechała, już nie pamiętam szczegółów...
Mac jest zaręczona w 6 sezonie. Harm jest powodem zerwania, bo narzeczony Mac się zorientował, że coś między nimi jest :)

ocenił(a) serial na 10
Evarini

Super wielkie dzieki za pomoc wiele mi to wyjasnilo :)A czy Harm odajdzie kiedykolwiek ojca ?:)

ocenił(a) serial na 10
jessica1989

Ojciec Harma zginie kilka dni (jeżeli się nie mylę) przed jego przybyciem. Rozmawia potem z jakąś kobietą która mu opowiada jak zginął jego ojciec.

ocenił(a) serial na 10
Kredka_91

O kurcze dosyc dramatyczne rozwiazanie :(Liczylam ,ze Harm odnajdzie go jednak zywego :( Straszie podoba mi sie serial.Choc zaskoczylo mnie to rozwiazanie sytuacji z ojcem Harma :(
Mam nadzieje ,ze TVN7 wyemituje wszystkie sezony serialu ,pozdrawiam wszystkich fanow i dwie zyczliwe osoby ,ktory odpowiedzialy na moje pytania w tym temacie :D Serdecznie dzieki Wam !!

ocenił(a) serial na 10
jessica1989

Hmm, ja miałam nadzieję że TVP też wyemituje chociaż kilka serii, no ale niestety... Raz puścili o 8 rano, a TVN7 niestety nie mam :( A serial bardzo mi się podoba.

ocenił(a) serial na 10
Kredka_91

W sieci ciezko dostac odcinki z tego co szukalam ,szczerze lcize ,ze TVN7 nie rpzerwie emisji po ktoryms tam sezonie ;/

jessica1989

http://www.tvn.pl/forum/view/5179?captcha_id=aoE4g51s4R moze cos pomoze;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones