PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639985}

Glowing She

Ja-che-bal-gwang Geu-nyeo
6,0 56
ocen
6,0 10 1 56
Ja che bal gwang Geu nyeo
powrót do forum serialu Ja-che-bal-gwang Geu-nyeo

Recenzja po obejrzeniu

ocenił(a) serial na 6

Obejrzałam pierwszy odcinek i zaczęłam się zastanawiać dlaczego ma taką niską ocenę, był taki moment że wciągnęłam się w tą dramę i byłam ciekawa co się stanie dalej... Jednak bardzo, ale to bardzo rozczarowałam się pod sam koniec myślałam że oszaleje. Wątki nie miały żadnej składni, fabuła zmieniła się diametralnie...i nic z tego nie wyszło, a końcówka to szkoda gadać. Wiele wątków nie wyjaśnionych. Szkoda mi Hyung joon kima, jego debiut, a szczerze drama średnia. Film oceniam na 5, ale dzięki właśnie Hyungowi i muzyce(przede wszystkim ostatniej piosence) daję6. Można obejrzeć ale nic powalającego...

ocenił(a) serial na 5
AngiBells

Miałam dokładnie takie same odczucia, początek mnie wciągnął (szukałam romansu z dużą dawką "walki"), a potem im dalej w las tym większa nuda. Za dużo tam powrzucali i chyba stąd nienormalna jak na Koreę ilość odcinków.

ocenił(a) serial na 3
Tula_Shin

Jak dla mnie kompletne dno. Od beznadziejnego aktorstwa, po fabułę, montaż, muzykę ;__;

http://poazjatyckiemu.blogspot.com/2014/04/shes-completely-insane-k-drama.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones