PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6510}

Jacek

5,8 39
ocen
5,8 10 1 39
Jacek
powrót do forum serialu Jacek

Kiedyś, bardzo nie lubiałem :-) heheh!!!

Michal1992

Ja na 100% widziałem te epizody chyba nawet wszystkie. Jednak nie pamiętam czy były ciekawe, czy też nie :P

użytkownik usunięty
MegaTM

Było to bardzo fajne i zabawne. Ale skoro ktoś tego nie "lubiAł" to cóż, nie ma więcej pytań. ;)

Można mówić zarówno "lubił", jak i "lubiał", obie formy są poprawne.

jsx

Ciekawe teoryje wprowadzasz ==' http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/lubic;6727.html

Gladka

Oczywiście masz rację, mój błąd.
Pomyliło mi się z "patrzyłem/patrzałem" - zarówno "patrzałem", jak i "lubiałem" to dla mnie dziwaczne formy, stąd ta pomyłka.
Tak czy inaczej biję się w pierś, moja maksymalna kulpa ;-)

jsx

Aha, w porządku.

Przy okazji przepraszam, jeśli moje zwrócenie uwagi było zbyt ostre - ale czasami nie potrafię wytrzymać, gdy widzę w necie jakieś, hm, dziwne teorie mijające się ze stanem aktualnej wiedzy, która jest mi znana (w realu moje poprawianie tego typu błędów przeważnie wypada dużo lepiej).
Mam nadzieję, że nie poczułeś się urażony.

Gladka

Oczywiście, że nie czuję się urażony.
To wręcz dobrze, że mnie poprawiłaś, myślę, że dzięki temu już się więcej nie pomylę.

jsx

W takim razie musiało być zrządzeniem losu, że wczoraj mi się przypomniało, że istniał taki serial jak "Jacek" XD

Gladka

No najwyraźniej Św. Puryzmus Od Poprawności Językowej czuwał ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones