Jack Ryan
powrót do forum 3 sezonu

Jak 2022 roku można wypuścić serial, gdzie wszystkie międzynarodowe postacie mówią po angielsku? Jak mam traktować ich na poważnie, kiedy czeska prezydentka rozmawia z ojcem po angielsku, łowiąc ryby? Na dodatek sami bohaterowie wspominają o akcentach np. Luka mówi żołnierzowi, że ma akcent z Syberii .
Na dokładkę to skakanie po Europie bez powodu. Jack jest na misji, nagle jest w Finlandii, by za chwilę być w Budapeszcie. Czy Amerykanie myślą, że podróż do dowolnego innego kraju w Europie trwa max 2h?
Główny plus tego sezonu, to że Jack nie ma żadnego "love interest".
P.S. nie wypowiadam się na temat głównej fabuły, nie wiem kiedy kręcili/ pisali ten sezon, no ale wyczucie tematu/czasu to mieli...

eve_roarke

Generalnie na swoecie postepuje zubożenie umysłowe społeczeństwa. W ameryce gdzie przecietny obywatel mysli ze Europa to kraj takie zabiegi z jezykiem sa konieczne zeby serial sie „sprzedal”. Niestety wiekszosc by zrezygnowala z ogladania gdyby musieli czytac napisy. Co do podróży to lot samolotem w 2h przez Europę to nie problem więc tego bym się nie czepiał.

ocenił(a) serial na 10
eve_roarke

Też mnie to irytowało, bo odbierało realizm. Jednakże wiadomo, że Hamburgery są zbyt głupie, żeby czytać i my na tym cierpimy.

eve_roarke

Dokładnie też mnie to irytuje na maksa! Tym bardziej, że w poprzednich sezonach takie rzeczy były dopilnowane. W I sezonie korzystali z usług Turka i gość mówił po turecku. Sceny w Wenezueli i cyk hiszpański. A tu Rosjanie rozmawiają między sobą po angielsku z pożal się Boże ruskim akcentem -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones