PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 454
oceny
8,0 10 1 199454
6,4 12
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

To nie Plotka tylko Prawda!! http://www.britneyspears.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1205444380&archi ve=&start_from=&ucat=4&

ocenił(a) serial na 8
PussyCandy

nooooooooooo jeszcze 4 dni aaaaaaaaaaaaa nie moge sie doczekac! moje kochanie w koncu wzieło sie do roboty

PussyCandy

Bardzo sympatycznie wyglądała i przyjemnie zagrała. niewymagająca rola. odcinek 1. klasa

ocenił(a) serial na 7
screamscrew

tak mi sie wydawało że to britnej była ale nie było tak źle, odcinek ogólnie był bardzo dobry i pani doktor z Scrubsów też się pojawiła fajnie :)

PussyCandy

niewiem czy zauważyliście ale to może być własnie tytułowa mamusia :D stella wypowiada tam zdanie że w ciagu ostatniego roku była na jednej imprezie w dniu Św. patryka i wyszła wcześniej. Niewiem ale nie wydaje mi sie żeby to było przypadkiem:d Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
vann2

Hm, według mnie to jest celowa prowokacja z tym dniem św. Patryka - myślę, że Ci co na bieżąco oglądają HIMYM pamiętają, że Ted powiedział, że ich matka też tam była. Tym samym ma to doprowadzić do tego , że będziemy zastanawiać się czy to JUŻ "ta" czy jeszcze nie, co dodatkowo wprowadzi nowe emocje do serialu ;) no, ale kto wie, może to akurat już ona !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones