PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 326
ocen
8,0 10 1 199326
6,4 12
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

w pierwszych sezonach tak fajnie wyglądała, była apetyczna jak dojrzała brzoskwinka. A od 6 sezonu coś się zaczęło psuć, w 7 to już jest dramat: wychudzona, blada i jeszcze do tego te kapoty które nosi. Zaczynam się obawiać o zdrowie aktorki, która ją gra.

ocenił(a) serial na 9
bagrov

"apetyczna jak dojrzała brzoskwinka" hahahahahahha sorry ale nie umiem napisac nic innego hahahaha

ocenił(a) serial na 7
bagrov

a właśnie, że z każdym kolejnym sezonem wygląda coraz lepiej :P

ocenił(a) serial na 7
Madristas

Chyba chodzi głównie o to, że w początkowych seriach przez większość czasu ubierali ją w ciuchy albo eleganckie, albo sexy - w końcu miała być wymarzoną kobietą Teda, musiała wyglądać atrakcyjnie. Z czasem radykalnie zmienili Robin styl - szczególnie w ostatniej serii nosi się przez większość czasu "na luzie" -koszule, spodnie itd.
No i Cobie ładniej wyglądała w długich włosach, choć to akurat kwestia gustu. Co do wychudzenia - może po ciąży aktorka trochę zbyt radykalnie się odchudzała.

ocenił(a) serial na 10
_malena_

Ona nie wyglądała ładnie i 'sexy' w pierwszych sezonach, seriously.
Uważam, że Robin z każdym sezonem wyglądała coraz lepiej, szczególnie w 3, 4. Może już w 7 jest trochę gorzej, bo wygląda na twarzy tak mizernie, ale może to tylko ja zauważyłam.

bagrov

Ja także zwróciłam na Robin uwagę i stwierdzam, że wygląda źle. Bardzo zmizerniała, jest jakaś taka smutna na twarzy.... Może ma jakieś osobiste problemy, które odbijają się na jej zdrowiu????

ocenił(a) serial na 9
bagrov

właśnie na odwrót, z każdym sezonem wygląda coraz lepiej

ocenił(a) serial na 9
bagrov

moim zdanie wygląda gorzej w 7 sezonie w krótkich włosach :) ale to tylko moje zdanie :)

obscene_

Mam pytanie co to za piosenka w której Robin tańczy z Barneyem?

batman_fw

Na reklamie CC było ją słychać

batman_fw

groove is in the heart

ocenił(a) serial na 7
bagrov

A moim zdaniem nigdy nie wyglądała dobrze.

ocenił(a) serial na 9
MatiZ_3

Dokładnie! ; D Nic wartego dłuższej uwagi, co najwyżej ładna. Skąd zachwyt? Nie wiem.

ocenił(a) serial na 5
Troublesome

a ona czasem nie była niedawno w ciąży? Może stąd te ciuchy i zmęczenie? Po porodzie też niektórzy wracają szybciej do życia innym zajmuje to trochę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones