PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 293
oceny
8,0 10 1 199293
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Po zakończeniu oglądania wszystkich 9 sezonów tak bardzo zrobiło mi się smutno, że to już jest koniec tego świetnego serialu. Niby można oglądać od nowa, ale to już nie będzie to samo. Poprzez poświęcenie swojego czasu na obejrzenie całego serialu tak zżyłam się z bohaterami, że teraz czuję pustkę, czegoś brakuje mi w życiu. Chciałabym mieć takich znajomych jak oni!
Wielbiciele "Przyjaciół" mogą mnie za to zabić, ale..(!!!) moim zdaniem "Jak poznałem waszą matkę" jest o wiele lepsze. Ten serial nie tylko nas bawi, ale także uczy życia, daje nam mądrości życiowe. Z każdego odcinka możemy coś wywnioskować. Pokazuje on nam jak wielka jest przyjaźń, miłość, zaufanie. Każdy z tej piątki był wyjątkowy i niepowtarzalny. Widzimy też jak bohaterowie zmieniają się, i to ogromnie się zmieniają, na naszych oczach. Dostrzegamy w nich coraz więcej zalet.
Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to to, że tak nagle zakończyli to. Mogliby jeszcze go dłużej pociągnąć. Zobaczyć z kim Barney miał córkę, żony Teda zbyt mało było jak dla mnie i ogólnie informacje z ostatnich odcinków.
Pozdrawiam! :)

ocenił(a) serial na 10
gabka633

Też uważam Jak poznałem waszą matkę za lepszy serial, chociaż uwielbiam Przyjaciół, ale jakoś nie zżyłam się aż tak z ich historią i przeżyciami. W HIMYM bardziej weszłam w życie bohaterów, nie mówiąc już o tym, że cała ta otoczka tajemnicy odnośnie przyszłej matki była ekscytująca. No i tak jak mówisz dla mnie też ten serial ma dużo mądrości, pokazuje jak ludzie się zmieniają i z czym muszą walczyć na każdym etapie życia. Faktycznie za mało informacji w ostatnim sezonie, ale ja akceptuje zakończenie takie jakie jest, dla mnie jest autentyczne chociaż nie do końca mnie zadowala, ale właśnie tak się dzieje w realnym świecie. Wiele osób krytykuje Teda i Robin, emocje między nimi przez te 9 sezonów, ale tak bywa też w prawdziwym życiu. Czasem ludzie po prostu uzależniają się emocjonalnie od siebie albo się miotają cały czas. Samo życie jak dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones