PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 155
ocen
8,0 10 1 199155
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Na początku zaznaczę, że uwielbiam Przyjaciół i lubię HIMYM.

Jakiś czas temu po pojawieniu się Przyjaciół na Netflixie ludzie zaczęli się oburzać jaki to ten serial jest mało poprawny politycznie (Joe uprzedmiotawiający kobiety, brak różnorodności rasowej w obsadzie, brak LGBT itd.) Ostatnio po pojawieniu się na tym samym Netflixie ( ;) ) HIMYM postanowiłem sobie odświeżyć ten serial i uderzyło mnie, że przy HIMYM, Przyjaciele to grzeczny serialki. To co wyczynia Joe nie umywa się nawet do akcji Barney'a, czy nawet okresowo Ted'a...

Dla jasności wszystkie te zarzuty uważam za śmieszne, po prostu uderzyła mnie hipokryzja ludzi, bo nigdy takich zarzutów wobec HIMYM nie słyszałe

orme

Mimo wszystko te 2 seriale były produkowane w ramach czasowych, które się nie pokrywają. Także takie porównanie nie jest do końca trafne.

ocenił(a) serial na 8
orme

brak LGBT? od pierwszego sezonu mamy do czynienia z lesbijkami, był pokazany nawet ich ślub :) ponadto ojciec Chandlera był gejem i drag queen.
brak różnorodności rasowej? pamiętam Azjatkę (Julie) i co najmniej dwie Murzynki (Charlie i koleżankę Rossa z muzeum). co prawda to jakiś 1% całej obsady, ale jakim prawem ktokolwiek próbuje narzucać twórcom, jakiego koloru skóry mają być postaci w ich serialu? podobnie jak Ty uważam że to śmieszne. moim zdaniem "Przyjaciele" byli dość nowoczesnym tworem także pod względem podejścia do starania się o dzieci (najpierw Phoebe została surogatką dla swojego brata, a potem Monika i Chandler szukali dawcy nasienia). ten serial wcale nie był konserwatywny ani krótkowzroczny, ale skrajna lewica zawsze znajdzie jakiś powód do hejtu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones