PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 130
ocen
8,0 10 1 199130
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

1. Scena na lotnisku kiedy Ted, Marshall i Lily "jedli kanapke" tzn byli zjarani, wtedy Ted sie zaczyna śmiać i
pyta "A tak w ogóle gdzie jest moja żona?" to musiał gdzieś być rok 2020 bo już byli starsi, Gdzie ona była ??
Czekałem na to tyle lat jak na ananasa..


2. O co w końcu chodzi z tym ananasem?? Również tyle lat czekania na nic?


3. Który to był odcinek jak mafia porwała Marshalla i ucieli mu rękę i wszyscy zaczęli krzyczeć XDD

ocenił(a) serial na 9
rad3cz3k

Co do pierwszego punktu Twojej wypowiedzi , to rzeczywiście , w którymś odcinku , jak Lily , Marshall i Ted spotykają się na zjeździe absolwentów to padła taka kwestia. W kontekście wydarzeń jakie miały miejsce w finale ostatniego sezonu , to w dobrym tonie to nie było. Podejrzewam , że scenarzyści długo nie wiedzieli co zrobić z matką i na pewno matka nie miała umrzeć od samego początku , tylko wpadali na ten pomysł pod koniec serialu , dlatego można wyłapać tyle nieścisłości. Co do ananasa myślę , że nie był to istotny dla fabuły wątek , śmierć matki i tak została potraktowana powierzchownie , więc przynajmniej nie wplątali w to ananasa :)

niuziki

Moim zdaniem w finale pokazali tyle wątków na raz, że dodając je z tymi nierozwiązanymi, mogli spokojnie zrobić 10 sezon a na śmierć matki mogli dać cały odcinek a nie 10 sekund.

Jestem zawiedziony, ponieważ 9 sezon zostawił więcej pytań niż odpowiedzi i mogli spokojnie to wszystko rozwinąć.


"How I Wasted Your Life"

niuziki

Ludzie tak się uparli na ten zjazd absolwentów... Przecież wyraźnie jest w tym odcinku (s3 How I met everyone else) zaznaczone, że jest to rok 2020

2020 - ślub TiT, zjazd absolwentów
2024 - śmierć Tracy

Miał prawo pytać o swoją żyjącą żonę? Miał!

ocenił(a) serial na 9
smiles

Sory , nie zwróciłam uwagi na daty.

użytkownik usunięty
niuziki

3. The Bro mitzvah, s8e22 ;))

Thx ; D

ocenił(a) serial na 6
rad3cz3k

A zauważyliście, że dzieci Teda są inaczej ubrane w pierwszym odcinku niż w ostatnim? Nie wiem jak było na przestrzeni całego serialu, bo niedawno przypomniałam sobie tylko pilot. Nie tylko ich strój się różni, ale i wystrój mieszkania za nimi.
Taka mała nieścisłość, nawet jeśli Ted im kilka dni opowiadał, to mogli się przebrać, ale zmieniali by wystrój?

ocenił(a) serial na 9
misia3000

po co wnikać, pewny etap życia się skończył :) szkoda tylko, ze nie zamieścili nigdzie pożegnania aktorów i całej ekipy, jak to było w przypadku '70s :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones