PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 130
ocen
8,0 10 1 199130
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Kiedy oni powtarzali te wyrazy z poprzedniego zdania?

ocenił(a) serial na 10
AvidaDollars

zaciekawilas mnie - niestety nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ale podaj chociaz numer odcinka w ktorym to sie zdarzylo

ocenił(a) serial na 10
jacckas92

To było w tych odcinkach, w których Ted i Robin byli razem, właśnie powtarzam sobie cały serial po raz 10, więc jak znajdę jakiś odcinek z tym elementem, to napiszę.

ocenił(a) serial na 7
AvidaDollars

Chodzi o (np) kapitalny związek = kapitan związek? To nie było w odcinkach, kiedy byli razem, a kiedy się rozstali, jak Ted wspominał te sceny z ich związku i mówił o tym, że oni tak naprawdę źle się czuli jako przyjaciele. Zaraz znajdę ;)

ocenił(a) serial na 10
ktos1234321

A no możliwe, mój błąd. Ale chodziło mi bardziej o to na czym polegała ta gra?

ocenił(a) serial na 7
AvidaDollars

Właściwie to do końca nie wiem. Nie wychodzi to za dobrze po polsku ;D
Np. "general knowledge" znaczy u nich ogólna wiedza (takiego znaczenia użył Marschal) lub generał Wiedza (i o to chodziło Robin i Tedowi) .

ocenił(a) serial na 7
ktos1234321

A jakby ktoś był ciekawy, to jest to sezon 3 odcinek 9

ocenił(a) serial na 10
ktos1234321

Teraz już dokładnie nie pamiętam przykładów, ale chodziło o słowa związane z stopniami wojskowymi, tak jak ktos1234~podał, tam było jeszcze major(wielki, główny), wymawia się to tak samo jak mayor.

ocenił(a) serial na 9
AvidaDollars

Chodzi o to, że te słowa mają poza znaczeniem, które liczyło się w danym zdaniu, znaczenie oznaczające stopień wojskowy/policyjny. Np. private oznacza prywatny, ale też szeregowy, general - ogólny i generał. Oni te takie słowa wyłapywali i taką mieli sobie zabawę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones