PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 129
ocen
8,0 10 1 199129
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Wiele razy już czytałem niezliczoną ilość komentarzy które broniły Robin, i mieszały z błotem Barney'a który się jednak dla niej zmienił ?

A jaka była Robin ?
Przez cały serial stawiała tylko na siebie !
Zero poświęceń.
Rzuciła Barney'a bo tak jej było wygodnie.
Rzucała Teda z tego samego powodu.
Rzadko kiedy myślała o o innych.
Zawsze na pierwszym miejscu była ona.
Idąc tym tokiem....
Za kilka lat będzie kłótnia z Tedem, i zacznie robić to samo co z Barney'em i Kevinem, będzie im truła aż ci postanowią odejść. Tak z nimi było. Kevinowi tak długo tłumaczyła, że to musiało się tak skończyć, jako psycholog wiedział, że ona będzie szukać najmniejszego pretekstu, a rozwód z Barney'em.
Podobnie. To ona miała problem. Barney wszystko dla niej rzucił, ona nie potrafiła zrezygnować z pracy.
Czemu miałaby być skłonna do poświęceń dla Teda ? Nigdy taka nie była.
Skoro nie jest skłonna do poświęceń, to czemu ktoś ma być !?
Skoro Robin nie była egoistką, to nikt nie jest.
Robin to typowy przykład pani idealnej-egoistki.
Znowu będzie powtórka z rozrywki ?

Robin była egoistką, jak ten kuzyn który pojawia się gdy potrzebuje kasy, dla której związek był fajny póki nie trzeba było się czegoś wyrzec w jego imię, albo poświęcić. Liczyło się dla niej tylko własne ja.

ocenił(a) serial na 9
Bilet95

I Robin i Barney byli sobą... Nie ma się o co przyczepiać do żadnego z nich... To kim byli i dlaczego było ukazane w filmie, więc nie ma co oskarżać jednego czy drugiego [drugiej].
Ona była wychowana na twardziela, on się "zmienił" pod wpływem złego gajera ;)

Oboje wiedzieli jacy są i... oboje byli siebie warci :D

Carpocap

Wiem kim byli, ale miałem już dość wiecznego usprawiedliwiania Robin.
Wszędzie tylko usprawiedliwienia jej osoby.
Robin została słabo napisana... ale tak zazwyczaj kończą postacie imitujące idealność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones