PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 155
ocen
8,0 10 1 199155
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Na początku stycznia serial pojawi się na polskim netflixie :)

Tekashikika

wszystkie sezony obejrzane ciurkiem,serial z upływem lat tak naprawdę zyskał... mimo że ostatnie sezony już nie są tak zabawne jak początkowe, to serial tworzy całość, z odpowiednim zakończeniem... już bym chciała obejrzeć jeszcze raz!

ocenił(a) serial na 9
aleksandryta

Dokładnie tak, też właśnie odświeżyłam. Trochę za długo ciągnęli, te pierwsze sezony najlepsze. A co do końca... No cóż. Tu opinie są bardzo podzielone, ja w sumie tak przeczuwałam, że to tak się skończy.

ocenił(a) serial na 8
aleksandryta

Miałam nawet zakładać podobny temat. Obejrzane naraz, tworzą całość, i właściwie teraz podobają mi się dużo bardziej. Nawet te ostatnie sezony. Serial się nie starzeje :)

ocenił(a) serial na 8
Tekashikika

Właśnie obejrzałam po tez kolejny i aż się popłakałam na końcu. Im więcej razy oglądam tej serial tym więcej szczegółów dostrzegam no i zaczyna podobać mi się zakończenie którego kiedyś tak bardzo nie trawilam. Te dzieci z serialu miały racje - ta historia jest opowieścią o tym jak ted pokochał robin i jak zawsze jak kochał i mimo iż się ożenił z inna to jednak robin zawsze będzie dla niego ta jedyna. Nie wiem czy zauważyliście w ostatnim odcinku jak marshal daje lily pieniądze, to było przed ślubem tracy z tedem. Z pewnością oddawał jej pieniądze za ten zakład iż robin nigdy nie zejdzie się z tedem :D właśnie to zauważyłam! Świetny serial, aż odczuwam pustkę w sercu teraz ah!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones