PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 454
oceny
8,0 10 1 199454
6,4 12
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Zacząłem sciągać, z obawami że to kolejny durny i nudny sitcom jak "przyjaciele". A tu niespodzianka. Sympatyczny i momentami całkiem zabawny.

Ten aktor od Dougie Housera (nie wiem, czy dobrze napisałem) wymiata. Wszyscy to piszą, też sobie pozwole.

Suit up!

ocenił(a) serial na 10
Cris

lol durny i nudny sitcom jak przyjaciele??? czlowieku, to ty chyba przyjaciol nie ogladales
a tak btw how i met your mother jest calkiem spoko, ale nie ma co konkurowac z przyjaciolmi

Fincz

zgadzam się "Przyjaciele" są chyba najlepszym sitcomem jaki kiedykolwiek został nakręcony, można ich oglądać w "kółko" bo ciągle śmieszą :D
a "How I Met Your Mother" też niczego sobie, również przypadł mi do gustu i z niecierpliwością czekam na kolejny sezon :)

ocenił(a) serial na 10
Cris

ja tez sadze ze nie ma co porownywac "przyjaciele" to zajebisty serial chociaz "jak poznalem wasza matke"tez jest niczego sobie

Cris

Ja uważm, że "Jak poznałem waszą matkę" jest dużo lepsze od "Przyjaciół". Fajny i zabawny sitcom. Po za tym w "Jak..." urzekła mnie ostatnia scena 112 odcinka i ciężko będzie to przebić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones