PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 303
oceny
8,0 10 1 199303
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Serial naprawdę mi się podobał, był zabawny i ciekawy. Wszystko było dobrze do dwóch ostatnich odcinków. Przecież to jest jakiś żart! Po 1. Barney i Robin - dwoje ludzi naprawdę do siebie pasujących przez ok 6 sezonów twórcy tworzą pomiędzy nimi coraz mocniejszą więź. Są razem świetni (te ich piątki- genialne

Julia_Antczak

Niestety, moja wypowiedź została ucięta i dlatego jest napisane nie do konca. W skrócie pisałam, że psując zwiazek Robin z Barneyem pokazali widzom, że dla takich ludzi jak Barney czy Robin prawdziwa miłość nie istnieje (co było ogromnym błedem ze strony scenopisarzy), po 2. Pisalam o tym, że przez cały serial pokazują ile to niesamowitych zbiegów okoliczności łaczylo teda i tracy i to ile czasu ted uwalnial sie od robin az w koncu poznal idealna dziewczyne ktora byla do niego podobna rozesmiana madra, byla matka dwojki dzieci i zostala usmiercona, tylko po co?! Po to zeby Ted mogl byc z Robin?! Ile mozna ciagnac ten sma jeden temat. Spokojnie mogli to skonczyc tym ze barney byl z robin ted z tracy i wszystko byloby swietnie. Pzreciez to serial komediowy to nie ma byc najokrutniejszą wersją życia tylko cudowną i zabawną. A i do tego ten konisc przyjazni z Robin. Dlaczego tak bardzo probowala sie od nich odciąć?! Od jej najblizszych przyjaciol od 15 (jak nie wiecej) lat. Przez tak słabe zakończenie serialu napewno do niego nie wrócę i raczej nikomu nie polecę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones