PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 326
ocen
8,0 10 1 199326
6,4 12
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

...niż to co pokazują w bieżącym sezonie.
Nie mówię, że jest źle(!), ale kiedyś te odcinki wydawały mi się ciekawsze, bardziej
zabawne. Obejrzałem wszystkie epizody jakie powstały i odbieram wrażenie, że serial jest
teraz ciągnięty trochę na siłę, bez pomysłu na rozbawienie widza.
Dla mnie minusem jest to, że teraz w większości odcinków pojawia się jakieś "zakończenie
z morałem" -> co niestety często prowadzi do przygnębiającej końcówki, dlatego odbieram
to jako negatyw. Generalnie, uważam że ważny przekaz jest... ważny. ;)
Oczywiście będę dalej oglądał, żeby dowiedzieć się kim jest tytułowa "matka".

PS Całe szczęście, że Neil P. Harris dalej trzyma stary, dobry poziom. :)

ocenił(a) serial na 7
MikePK

Mam praktycznie identyczne odczucia. Co tydzien wlaczam odcinek z przyzwyczajenia i niestety coraz bardziej sie rozczarowuje.... Jak dla mnie serial ma tendencje spadkowa od 9 ktore daje pierwszym sezonom przez 8 na które zasluguja sezony pozniejsze, do 7 czyli sezon terazniejszy. Szczerze mówiąc wolalbym zeby powstal jeden efektowny ostatni sezon, niż tasiemiec który serwują nam producenci.

ocenił(a) serial na 8
MikePK

Zgadzam się z Tobą całkowicie,osobiście uważam że sezon 2 był najlepszy,ja przynajmniej wtedy się najbardziej uśmiałam.Teraz oglądam tylko z przyzwyczajenia i żeby się wreszcie dowiedzieć kim jest ta matka ;)
http://onaczylija139.blogspot.com/ polecam bloga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones