PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 454
oceny
8,0 10 1 199454
6,4 12
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

cały odcinek czekasz kto to szturcha Ted'a po ramieniu, a tu klops, tak się nie robi.
a 200 kobiet to "too much"

DziadekKaziu

Ogólnie podejrzewam, że mało kto spodziewał się takiego obiegu spraw ;]

ocenił(a) serial na 10
DziadekKaziu

na pewno spotkanie ze Stella doprowadzi Teda do sytuacji, w której pozna matkę swoich dzieci... bo ona raczej nią nie jest

ocenił(a) serial na 10
pinczer32

Się porobiło... Ted cały odcinek opowiada, że gdyby nie to, że nie poszedł w lewą stronę jego dzieci by się nie urodziły, ale szok mój był jak to była Stella... Tak to zrobili żebyśmy myśleli, że to Stella, ale tak napewno nie będzie, bo co zakończyli by serial szybko jak Ted by poznał matkę swoich dzieci, ale zapowiadają narazie 6 sezonów. 5 jest już pewny, a o 6 dopiero usłyszymy...

ocenił(a) serial na 10
Logan_Cole

Odcinki ze Stellą były najgorsze! Nie chcę jej więcej!

ocenił(a) serial na 10
pinczer32

Nawet na pewno nie jest. Było widać w jednym odcinku (kiedy Ted brał ślub ze Stellą) jakby wuglądały dzieci
Teda, gdyby to Stella byłaby matką...
...wyglądały inaczej :)

Small89

Poza tym należy pamiętać, że Stella miała mniej więcej ośmioletnią córeczkę. Jeśli więc założymy, że córka Stelli i córka, która pojawia się w roku 2030, to ta sama osoba, trochę bezsensowne wydaje się opowiadanie historii poznania jej matki, bo przecież byłaby ona tej dziewczynie przynajmniej w jakimś stopniu znana. No chyba, że Ted i Stella mieliby w sumie trójkę dzieci.
Sądzę jednak, że tytułową matką nie jest Stella. Taka opcja wydaje mi się zbyt banalna.
Poczekamy, zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10
Migootka

Uważam, że to nie będzie Stella. Ted w jednym z odcinków mówił, że matka była na imprezie z okazji obchodów Dnia Św. Patryka, więc by się jarnoł, że to ona. Sądzę jednak, że ona doprowadzi go do matki jego dzieci :P.

ocenił(a) serial na 10
Irish_pol

Pamiętajcie, że ta opowieść jest o matce
a nie o żonie Teda :))

ale nie... to na pewno nie jest Stella

ocenił(a) serial na 9
Small89

Spotkanie ze Stellą zmieniło życie Teda, bo dzięki temu dostał pracę jako wykładowca na uczelni, a tam poznał swoją żonę :D Wszystko jest wyjaśnione w ostatnim, 24 odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones