PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 130
ocen
8,0 10 1 199130
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Ted Mosby - wdowiec

ocenił(a) serial na 6

Nie wiem dlaczego, ale forma serialu od samego początku kojarzy mi się z rozpamiętywaniem
kogoś bliskiego, kto opuścił już ziemskie padoły. Ojciec opowiada swoim dorastającym dzieciom
historię o tym jak poznał ich matkę. A gdzie ona jest w tym czasie? Być może w ostatnim odcinku
okaże się, że matka w trakcie snucia opowieści jest już tylko wspomnieniem. Bo kto z takimi
detalami opowiadałby historię poznania największej miłości z takimi detalami?

Hmm... Chociaż z drugiej strony... To przecież Ted. :)

ocenił(a) serial na 10
mkskala

No właśnie to Ted : )

mkskala

gdyby rzeczywiście matka miałaby umrzeć i być tylko wspomnieniem, dzieci nie słuchałyby opowieści Teda z takim znużeniem, tak od niechcenia i nie zadałyby od razu na samym początku pytania "Czy to długo potrwa?" tylko słuchałyby go z zaciekawieniem, wypytywały o szczegóły, miały zupełnie inne miny i nastroje podczas jego opowieści i nie wyczekiwałyby tak jej końca tylko chciałyby usłyszeć jeszcze więcej o swojej nieżyjącej matce więc twoja teoria jest do niczego. Ted to po prostu romantyk, mówił wielokrotnie że kiedy znajdzie tę jedyną i będą mieli dzieci to opowie im jak poznał ich matkę i tak też po tych ponad 20 latach zrobił

ocenił(a) serial na 9
Jinx599

W jednym z odcinków 8 sezonu Ted nagle wyskakuje z informacją oderwaną od rzeczywistości, a mianowicie biegnie do mieszkania swojej (przyszłej) żony i mówi jej, że chciałby z nią spędzić 40 dni więcej (dzieje się to na 40 dni przed poznaniem). Może to sugerować, że podczas gdy Ted opowiada całą historię jego żona jest chora i w końcu umiera, a Ted wtedy właśnie poruszony chwilą mówi dzieciom (bo był cały czas jest w trakcie opowiadania historii), że oddałby wszystko za te 40 dni dłużej. Także może rzeczywiście Ted jest wdowcem :)

bolc

lecz się człowieku... nauczcie się w końcu oglądać ze zrozumieniem a nie snujecie jakieś poje*ane teorie... powiedział że chciałby już ją poznać i spędzić te dodatkowe 40 dni bo czuł się samotny jak nigdy wcześniej - Marshall i Lilly byli zajęci Marvinem i mają od jego narodzin coraz mniej czasu na różne wypady, jedyną osobom która zawsze miała czas dla Teda był Barney, on zawsze wymyślał różne dziwne akcje, sprawiał że Ted odrywał się od wszystkiego i tyle nie myślał a teraz bierze ślub i to z kim? z miłością jego życia czyli Robin. W tym samym odcinku Ted powiedział że został zraniony wiele razy ale gdy dostał smsa że B&R są zaręczeni to było jak te wszystkie momenty razy milion, tzn że nigdy nie był tak zraniony... To Ted miał się ożenić z Robin nie Barney, Barney miał być wiecznym kawalerem, Ted mimo że Robin powiedziała mu że go nie kocha, nadal miał nadzieje że może kiedyś jednak będą razem i to był dla niego największy cios, bo on jako jedyny nie miał nikogo... O to chodziło w tej scenie a nie pieprzycie już chyba z 10 raz czytam takie brednie że tytułowa matka umarła i Ted i tak zwiążę się z Robin, ręce opadają...

ocenił(a) serial na 9
Jinx599

Żebyś się nie zdziwił jak się skończy serial :-)... przykro mi, że ktoś z takim IQ (mizernym) musi czytać takie brednie (w jego mniemaniu), których nie jest w stanie pojąć i zrozumieć

bolc

dalsza dyskusja z takim bezmózgiem nie ma sensu więc dalej się łudź i snuj te swoje debilne teorię... zaraz pewnie ktoś powie że matkę ktoś zabije i pewnie będzie to Robin lub Barney, albo zrobią to wspólnie bo pokazali już co potrafią w ostatnim odcinku. Idźcie siać te swoje brednie gdzie indziej geniusze... to nie dramat sci-fi tylko serial komediowy...

ocenił(a) serial na 9
Jinx599

przecież ja się nawet nie zniżyłem do tak niskiego poziomu, żeby dyskutować z kimś tak bardzo ograniczonym jak Ty :)

ocenił(a) serial na 6
bolc

Sugeruję ignorować podobne "przypadki". Nie ma z kim polemizować.

ocenił(a) serial na 8
Jinx599

Nieźle żeś się gościu oklaunił. Następnym razem pomyśl parę razy zanim wypocisz coś bezsensownego i chamskiego.

ocenił(a) serial na 8
rolnik

"oklaunił" XDDDDD masakra gościu zafundowałeś mi ładnych parę minut beki dzięki stworzeniu tego czasownika. ZAJEBISTE, po prostu zajebiste. OKLAUNIŁ :D Legen- wait for it-... !

ocenił(a) serial na 8
doc_Imp

...-dary! Legendary! ;D
W sumie to wymyślił to jeden mój znajomy. Ja tylko rozpropagowałem to określenie ;)

ocenił(a) serial na 8
Jinx599

Haha ale z Ciebie pajac, tak się plułeś o to a wyszedłeś a jedynego który powinien się leczyć! hahahaha in your face biatch

mkskala

w jednym z odcinków mówi, że kiedyś opowie swoim dzieciom, jak poznał tą jedyną

ocenił(a) serial na 10
vilee

czyli happy and na koniec serialu komediowego, coraz lepsze pomysły widze xD

ocenił(a) serial na 10
marvphin

happy end* oczywiście

marvphin

liczę na happy end, w tej szarej polsce tylko to może mi poprawić humor ;-D

ocenił(a) serial na 6
vilee

Polecam spędzić jedną poranną godzinę dziennie na siłowni, a Polska wyda Ci się najszczęśliwszym miejscem na Ziemi. :)

mkskala

na siłowni niestety spotykam tylko ludzi obsiadających ze swoimi ipodami, iphonami, laptopami, tabletami, czy jak to się zwie, modlitewni, ławki, bieżnie, rowerki i trenażery. wtedy polska zdaje się jeszcze bardziej szara

ocenił(a) serial na 6
vilee

Z rana proponuję przejść na strefę "cardio". Tylko tam można spotkać ludzi, którzy ładują baterie przed kolejnym dniem zmagań z rzeczywistością. Ludzi biorących na klatę 300kg zostawmy w ich własnym świecie.
Jeżeli i to nie pomaga - proponuję zmienić siłownię. ;)

mkskala

Hmmm.... czy w którymś odcinku nie było takiej sceny, ze Ted opowiada coś dzieciom a matka mówi do nich coś w stylu: tata nadal was zamęcza swoimi opowieściami? Ja jestem na 90% pewna, że było coś takiego w 2 albo 3 sezonie, a to by znaczyło, że Ted nie jest wdowcem.

ocenił(a) serial na 6
Canberrka

Hmm... Obejrzałem wszystkie, ale szczerze to niczego takiego nie kojarzę.

ocenił(a) serial na 10
Canberrka

Było, ale to było w odcinku, w którym była 'symulacja', że to Stella jest ich mamą i te dzieciaki inaczej wyglądały zupełnie. I ona wtedy przechodziła za kanapą i tak właśnie powiedziała. Ale to była hipotetyczna sytuacja, jakby wstawka do odcinka przed ślubem ze Stellą (albo zaraz po, jakoś tak).

Faiblesse

Aaaa... no tak, teraz sobie przypominam, rzeczywiście to była Stella. Dzięki za przypomnienie :)

ocenił(a) serial na 6
mkskala

Dziś mogę rzec - "He? He? A nie mówiłem?" :D

ocenił(a) serial na 5
mkskala

Haha, gratuluję :D Ale teraz wszystkim zacietrzewionym mądralińskim w pięty poszło ;)

ocenił(a) serial na 9
queen_hurricane

dokładnie, szczególnie temu mądrali kilka komentarz powyżej co wyzywa od bezmózgów i każe się leczyć

ocenił(a) serial na 10
mkskala

Skurczybyk, ładnie wszystko przewidziałeś :D

ocenił(a) serial na 7
mkskala

Pomimo tego, ze zakończenie całkowicie mnie rozczarowało muszę Ci pogratulować przenikliwości. Przyznam, że w żadnym scenariuszu nie wpadłabym na to co wymyślili scenarzyści.

ocenił(a) serial na 7
MsRobinson

Ja też nie, a dlatego że ktoś tam na górze już wspomniał, że te dzieci siedzą takie znużone, w ogóle nie chcą Teda słuchać. A on sam na początku mówi, że nie słyszały jeszcze tej historii, a jedynie krótszą wersję z różową parasolką. Więc jak dla mnie skoro Tracy umarła powinny z uwagą słuchać a niee. No ale cóż.

ocenił(a) serial na 5
ktos1234321

siedzieli znudzeni bo za nim zaczął opowiadać jak poznał ich matkę to minęło tak naprawdę 8 sezonów opowiadań o jego życiowych porażkach :P

ocenił(a) serial na 7
Carleone

No ale tak naprawdę na początku nie wiedziały, jak długa ani o czym dokładnie będzie ta historia, a pierwsze ich pytanie to "czy to jakaś kara?" To chyba nie jest właściwa reakcja dziecka, które straciło matkę

ktos1234321

chyba ze z matki był kawał suki i dzieci tylko czekały aż stary spiknie się z ukochaną ciotką

ocenił(a) serial na 10
ktos1234321

może Ted męczył ich za karę wycieczkami i opowiadaniami na temat miejsc, ludzi i tym podobnych.... po prostu wiedziały czego się po ojcu spodziewać :p

użytkownik usunięty
mkskala

O.O ... Prorok!

ocenił(a) serial na 9
mkskala

mkskala szacun :)

ocenił(a) serial na 9
mkskala

wykrakala :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones