PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 233
oceny
8,0 10 1 199233
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Ten serial komediowy to rzeczywiście jakiś totalny żart. Jak to sie może komuś podobac?? Obejrzałem pierwszy sezon i nie rozbawiło mnie tu kompletnie nic!!! Wrecz przeciwnie! Wnerw straconego czasu i jeszcze ten irytujący Nieil Patrick Harris!!! Błoszszszsze!

ocenił(a) serial na 10
marcindt1984

Dziwie się, że jest osoba, która nie popłakała się ze śmiechu na "The Pineapple Incident" :x

ocenił(a) serial na 10
duska007

A ja się dziwie że ten serial ma taką wysoką notę ;/ Czy kolejne sezony sa lepsze od pierwszego? Czy pozostaję ten sam na Boga poziom?!?!

ocenił(a) serial na 10
marcindt1984

Warto spróbować i pooglądać jeszcze trochę :)

ocenił(a) serial na 10
marcindt1984

Przecież to nie jest obowiązek, żeby się podobał każdemu, więc jeśli nie podobał Ci się pierwszy sezon, ba jeśli nie spodobał Ci się pierwszy odcinek to widocznie to nie jest Twój humor, więc nie musisz tracić na niego czasu.

ocenił(a) serial na 10
Natixbb

To o du...e rozbić te całe rekomendacje, że film lub serial jest w moim guście w iluś tam procentach!!! Ten akurat był w moim na 86%, więc myśle sobie super! Fajnie się będzie ogladało i tyle sezonów przede mną! A tu proszę! ;/ Pieprzone internetowe maszynki! Nic zassalem jeszcze jeden sezon i dam temu serialowi jeszcze szanse heh

ocenił(a) serial na 10
marcindt1984

Z tymi rekomendacjami to ja bym uważała. W mojej, każdy rodzaj horroru pokazuje powyżej 80%, mimo że żadnego nie oglądałam.

ocenił(a) serial na 10
Natixbb

Wiem, wiem te rekomendacje to wielka ściema. PS. dałem serialowi szanse i oglądam już trzeci sezon haha :D nie zeby mi się podobał bardziej od "Dwóch i pół" ale chyba z przyzwyczajenia oglądam go dalej :D

marcindt1984

I jak, spodobał się? :)

ocenił(a) serial na 6
marcindt1984

to dlaczego oceniłeś go na 10?:>

ocenił(a) serial na 10
Magdalena_Lenar

bo ten post to zapewne ironia? :P

ocenił(a) serial na 10
Magdalena_Lenar

Bo ten temat założyłem po pierwszym sezonie,który mnie wogole nie wciągnął, ale z każdym następnym było coraz lepiej,dlatego z czystym sumieniem daje pełną dyszke

ocenił(a) serial na 6
marcindt1984

wow, gratuluję wytrwałości. mnie by się nie chciało oglądać pozostałych sezonów, jeśli po 1rszym uznałabym, że serial jest kiepski :p

ocenił(a) serial na 10
Magdalena_Lenar

No widzisz, czasami się opłaca:)

ocenił(a) serial na 9
marcindt1984

wnioskuję, że nie wiesz jak działają oceny na filmwebie

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 9
marcindt1984

Bo oceniłeś serial na 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones