PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 454
oceny
8,0 10 1 199454
6,4 12
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Trzecia seria

ocenił(a) serial na 7

Czy wiecie może czy będzie trzecia seria HIMYM? Robin i Ted się rozstali, Lilly i Marshal się pobrali, ale Ted nie poznał jeszcze matki swoich dzieci, a o to chodzi w tym serialu przecież... To jak będzie trzecia seria??

sicksister

Tak! Będzie!

Pierwszy odcinek 3 sezonu ma być nadany 24 września 2007.
Tytuł tego odcinka to (oczywiście nawiązanie do Barney`a): "Wait for It"

ocenił(a) serial na 10
zenon

Jestem po 7 odc. Ted i Robin nie są już razem. Robin wróciła z Agrentyny z Gauel czy jakos tak ( Enrique Iglessias) ale sie szybko rozstali. Teraz Robin jest ciągle sama a Ted co chwile ma inna laske, ale na 1 odc. :D Marshall i Lilly małżeństwo są dalej razem i jest im dobrze... A Barney jest szczęsliwy, że Ted jest znowu singlem... to tyle narazie juz sie ściga 8 9 10 odc. :D

użytkownik usunięty
Logan_Cole

dlaczego nie ma nowych odcinków?kiedy beda?

narazie trwa strajk scenarzystów w hollywood i produkcja została wstrzymana jak zreszta inne seriale i filmy

ocenił(a) serial na 9

Juz po strajku, serial wraca 17 marca 2008 !!!!!!!!!! :D

ocenił(a) serial na 10
acwo




POdasz źródło ???

ocenił(a) serial na 8
sicksister

A może pomyślisz tak przed tym jak napiszesz spoilera co?? Ja na przykład o tym nie wiedziałem co tutaj napisałeś i przez przypadek sie natknąłem na to co napisałeś w tytule. i jestem na samym początku 2 serii.. Czasami trzeba ruszyć tym czymś co ma się w głowie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones