PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 293
oceny
8,0 10 1 199293
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę
ocenił(a) serial na 7
aew4334555

Według mnie Lily jest zarąbista, najgorsza jest Robin - taka trochę nijaka.

gugugg

caly czas ma dziwny grymas a jej postac jest niezwykle irytujaca.

ocenił(a) serial na 8
aew4334555

Taką ma role, Robin jest sztywna, ale myślę, że tak chciała by jej postać wyglądała. W Avengers też jest taką sztywniarą bo gra taką rolę. Ted jest różny jak dla mnie najsłabszy, ale nie twierdzę, że beznadziejny.

aew4334555

najbardziej irytujacy jest magik

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aew4334555

nie, przed nim

premo7

a w posredniaku byles?

aew4334555

student alert :/

premo7

wal magistra?

gugugg

Nienawidze lily a barney jest spoko

aew4334555

Moim zdaniem, najsłabsza jest Robin

Maryna9

robin to ten sam poziom co lily z tym ze ta pierwsza jest ladna co nie drazni tak bardzo.

aew4334555

Napisałeś to tak jakby aktorka grająca Lily była jakąś brzydulą.

aew4334555

Najbardziej nie lubię Robin irytuje mnie, reszta super.

Golden415

zgadzam się. Robin to najsłabsze ogniwo. nie potrafię sobie wyobrazić serialu bez jakiejkolwiek innej postaci, a brak Robin jakoś bym przetrawiła

karolajnad

Czyli wszyscy się zgadzają że Marshal wymiata ;]

sisal

Każdy ma swój gust, ale jak dla mnie to Marshall i Lily są najlepszymi postaciami w serialu.

ocenił(a) serial na 10
ziomek1245

ja też uważam,że Lily jest super. A Robin drażni...do 6 serii chociaż ładnie wyglądała, a w 7 to już całkiem była nie do zniesienia z powodu wyglądu, zachowania i...mimiki

sisal

na poczatku marshall mnie irytowal,pozniej dopiero zaczal pokazywac swoje 'aktorstwo' i wychodzilo znosnie.ogolnie gdyby przyrownac obsade z himym z friendsami to ci pierwsi wychodza jak papierowe postaci z tandetnego tasiemca.
ostatnio spodobala mi sie gra teda,zaczal zachowywac sie troche irracjonalnie w pozytywnym tego slowa znaczeniu,pod tym wzgledem oczywiscie wymiata barney,ktory notabene wpisal by sie w obsade przyjaciol.

ocenił(a) serial na 10
aew4334555

Lily>Barney>Marshall>Ted>Robin

kitiko

phi.
barne>>>>ted>marshall>>robin>>>>>>>>>>>lily

aew4334555

phi to tylko twoje zdanie

sisal

nie porównuj HIMYM do Friends bo jeszcze daleko temu pierwszemu serialowi do poziomu lat 90'

sisal

phi,trudno zeby to bylo zdanie kogos innego.
widze ze ostro szalejesz z tymi dziesiatkami.

aew4334555

Tak dla mnie ocena 10 na tym portalu to film/osoba w której wad nie dostrzegam lub też dodają tylko uroku a więc jeśli jest tylko taka możliwość to czemu nie. A skoro w konwersacji zaczynamy się dobierać to spraw prywatnych to przykro mi z takimi osobami nie dyskutuje bo nie warto.

sisal

phi

ocenił(a) serial na 10
aew4334555

Ciężko jest powiedzieć, która z postaci jest najsłabsza. Jeśli by robić to w kategorii barwności, charakterystyczności to według mnie najsłabsza jest Robin i Ted.. Są tacy nijacy. No ale Ted jest głównym bohaterem i ciągle chcę poznać jego wybrankę więc drogą eliminacji nie tęskniłabym za aktorką która gra Robin. Według mnie jest najsłabsza.

ocenił(a) serial na 10
aew4334555

Moim zdaniem każda postać HIMYM jest inna, lecz to wcale nie oznacza że któraś jest gorsza. Każda odgrywa tak samą ważną role w serialu i wszyscy w zarąbisty sposób się uzupełniają.
Serial nie miał by sensu gdybyśmy mieli chociaż jedną osobę z tej paczki ot tak wykreślić.

ocenił(a) serial na 9
aew4334555

Kompletnie się nie zgadzam. Uwielbiam Lilly, już momenty jak zamienia się w demona gdy się złości, są epickie :d Dla mnie, słabsza jest chyba Robin i kilka postaci pobocznych (Victoria jest straszna!).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones