Jak poznałem waszą matkę (2005-2014)
Jak poznałem waszą matkę: Sezon 9 Jak poznałem waszą matkę Sezon 9, Odcinek 16

Jak wasza matka poznała mnie

How Your Mother Met Me 23m
8,4 1 825
ocen
8,4 10 1 1825
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum s9e16

S09E16

użytkownik usunięty

Naprawdę wspaniały odcinek, zresztą jak poprzedni. Uważam, że ostatnie dwa złapały 'starą formę' - jak wielu lubi powtarzać. Wczorajszy odcinek był piękny, ze względu na historię matki. Gdy wyszła na werandę i 'rozmawiała' z Maxem, nie mogłam powstrzymać łez. Jej historia jest naprawdę wzruszająca, dzięki tej opowieści ją polubiłam. No i to piękne, że pomimo tylu nieszczęść, w końcu trafiła do Teda, szczęśliwą miłość. Nie można też zaprzeczyć, że aktorka grająca matkę ma naprawdę dobry głos i zaśpiewała końcową piosenkę bardzo dobrze. I miło było powspominać stare dzieje, 'The Naked Man', Lily w ciąży, Ted w domu przyszłej żony.
Po odcinku, w mojej głowie, ciągle krąży jedno pytanie: where the hell is Barney?! Mam nadzieję, że okaże się, że poszedł do Robin smacznie spać, a Ted poszukując go, wpadnie na matkę. Ale coś czuję w kościach, że pan Stinson wywinie jakiś numer przed ślubem. Cholernie ciekawi mnie imię matki, ktoś ma jakieś sugestie?
Strasznie też ciekawi mnie, z kim pojechała Lily (i do kogo). Oglądając poprzedni odcinek tydzień temu, pomyślałam o tytułowej matce i do połowy wczorajszego odcinka też tak myślałam, ale skoro matka jest w tym samym hotelu (czy cokolwiek to jest), to z kim pojechała do Lily?
Nie mogę doczekać się kolejnego odcinka, lada moment wesele. Ale niestety do końca zostały tylko dwa miesiące, 7 odcinków :(

ocenił(a) serial na 9

Ja mam dziwne wrażenie, że Lily zadzwoniła do swojego ojca albo do... Scootera :D Przecież oni cały czas pracują razem w szkole, więc pewnie czasami z nim rozmawia i wspomniała o ślubie Robin i Barneya oraz gdzie się odbywa.

ocenił(a) serial na 8

Ależ to był dobry odcinek. Śmiechu nie było, ale przynajmniej zrobili z tego bardzo fajną obyczajówkę. Powiązanie wątków Naked Mana i całej reszty z matką mistrzowskie. Świetnie się to oglądało, czekam na więcej!

użytkownik usunięty
Wujek92

+ nawet sam Neil na twitterze napisał, że oglądał odcinek razem z Ameryką i że też się wzruszył :)

ocenił(a) serial na 10

Faktycznie, dwa ostatnie odcinki rewelacyjne. A 16sty to jeden z lepszych jakie widziałam. Wszystko fajnie i logicznie pokazane ;-) I matka w moich oczach zyskała :D

użytkownik usunięty
hrywna

dokładnie. też jej nie lubiłam, ale po tym odcinku ją wręcz wielbię!

ocenił(a) serial na 9

Chciałabym więcej takich odcinków które by łączyły watki Matki i Teda. Był by ubaw widząc jak często mieli szansę na siebie wpaść a nic z tego nie wychodziło, jak dużo innych zdarzeń ich łączylo.

ocenił(a) serial na 10

a wg mnie przyjechał po nią "kapitan"

ocenił(a) serial na 10

Mi się wydawało oczywiste, że po Lily przyjechał po prostu Ranjit...

użytkownik usunięty
paulinka520

nie uważasz, że kierowca miał zbyt białe ręce jak na Ranjita?

ocenił(a) serial na 10

Mój błąd, nie obczaiłam, że było widać jego ręce ;D

użytkownik usunięty
paulinka520

więc kto? ojciec Lily nie jest zaproszony na wesele, ani Kapitan.

ocenił(a) serial na 10

Zgadzam się, że tylko ta dwójka chyba wchodzi w grę... stawiam na Kapitana, skąd Micky by wytrzasnął taki samochód? ;p

użytkownik usunięty
paulinka520

kto go tam wie. Ale w sumie, Lily zadzwoniła i ten ktoś był chwilę moment po telefonie. A do Farhampton jechali przecież jakiś czas pociągiem (Lily, matka) czy samochodem (Ted).

ocenił(a) serial na 10

Ale przecież Lily mówiła do tej osoby jak do bliskiej.. nie padło nic w stylu "Ahoj" (nie wiem czy dobrze pamiętam) jak w poprzednich rozmowach

duska007

wie ktoś jak naprawdę nazywa sie ta aktorka co gra żone Ted'a ?? Nigdzie nie moge znaleźć

ocenił(a) serial na 10
realmiki

Cristin Milioti :)

użytkownik usunięty
duska007

więc tym bardziej nie wiadomo kto. jak dla mnie, to nie może być ojciec, nie zdążyłby przyjechać w tak szybkim czasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones