Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6

ocenił(a) serial na 7

Były dyskusje na temat 6 sezonu, czy będzie czy nie. Sam czytałem na jakimś blogu, że nie będzie raczej. Dzisiaj na wikipedii natomiast znalazłem takie zdanie:

"On January 12th, 2010, the show hit the milestone of its 100th episode. It was also announced that the series will return for a sixth season on CBS"

Więc powołując się na to, sezon 6 będzie..

ocenił(a) serial na 10
grzegorz_danielak

Będzie, jak sam tytuł mówi 'Jak poznałem waszą matkę' sitcom będzie trwał do czasu aż Ted przedstawi matkę i liczę, że będzie to w 6 sezonie. Oczywiście HIMYM wymiata, ale nie chcę, aby się zrobili z tego gówno na kilka sezonów, w którym każdy następny jest co raz gorszy.

ocenił(a) serial na 6
martina51

Oby, w końcu reżyserką tego serialu jest ta sama Pani która kręciła Przyjaciół. Wszystko jednak zależy od dobrego scenariusza, a jak widzieliśmy ostatnie odcinki HIMYM 5 sezonu były dość słabe. Zresztą zauważyliście jak wiele podobieństw jest między HIMYM i Friends?

ocenił(a) serial na 10
virus_t

Mnóstwo podobieństw. A jedno mi się szczególnie nie podoba. Mianowicie ten sam błąd, co z Rossem. Na początku Ted był całkiem normalnym, fajnym facetem. I strasznie go przerysowali. Czerwone kowbojskie buty, farbowanie włosów na blond i recytowanie wierszy dla grupy dziadków? I to jest ten facet w którym ma się za chwilę zakochać rewelacyjna babka. We friendsach było to samo. Mimo że im kibicowałam, to w pewnym momencie nie mogłam pojąć jak Ross może się podobać Rachel (lub komukolwiek..)

użytkownik usunięty
martina51

"nie chcę, aby się zrobili z tego gówno na kilka sezonów, w którym każdy następny jest co raz gorszy."
juz za późno. moim zdaniem tem 5 sezon już był taki trochę na siłe a 6 to już przesada-chociaż lubie himym

ocenił(a) serial na 9

6 sezon bedzie pod koniec tego roku...ja juz zobaczyłam cały 5 i uważam że nie jest gorszy od pozostałych

użytkownik usunięty
jesse_b

A ja przyspamuję i zareklamuję swoje forum o HIMYM, w którym na bieżąco są podawane informacje odnośnie serialu. :]

http://forum.howimetyourmother.com.pl/index.php

ocenił(a) serial na 7

5 rzeczywiście trochę słabszy, finał szczególnie odbiega od poprzednich, ale mimo to ciężko porzucić ten serial.. Niech robią

grzegorz_danielak

UWAGA! SPOILERY!!!

1. Rachel Bilson pojawi się znowu w serialu jako Cindy, współlokatorka tajemniczej tytułowej matki - informuje EW.com. Bilson będzie można zobaczyć w pierwszym odcinku szóstej serii. Cindy pojawi się w barze MacLarena, w którym główni bohaterowie często spędzają czas. Czyżby miał wreszcie nastąpić jakiś przełom w wątku tytułowym? Najwyższy czas. I rzeczywiście, podobno w pierwszym odcinku będzie zwrot akcji dotyczący wątku z przyszłą żoną Teda.

2. Z wywiadu, jakiego producenci udzielili NY Magazine wynika, że szósta seria ma klimatem przypominać pierwszą i drugą. Twórcy zapewniają, że na bohaterów czeka wiele nowych sytuacji.

3. Ted znów będzie pracował nad nowym budynkiem banku, w którym są zatrudnieni Barney i Marshall. Okaże się jednak, że będzie się to wiązało ze zburzeniem jednego z budynków-symboli Nowego Jorku. Będzie protest.

4. Barney w końcu pozna ojca - i nie będzie to Bob Barker.

5. Producenci potwierdzili, że pojawi się jeszcze Robin Sparkles. Widzowie poznają jej sceniczną partnerkę... Glitter.

6. Nie będzie żadnego przeskoku w czasie między finałem poprzedniej serii i premierą szóstej. Być może - jeśli znajdą się odpowiednie pieniądze - jeden odcinek uda się nakręcić w całości na Manhattanie i Brooklynie. Bohaterowie mieliby ścigać się po całym mieście.

7. Powróci Wayne Brady jako brat Barneya.

8. Nie ma jeszcze ustalonej daty końca serialu, choć producenci przyznali, że koniec piątej serii to pożegnanie z aktem drugim, a teraz zaczyna się trzeci - ostatni.

użytkownik usunięty
olcik_94

http://forum.howimetyourmother.com.pl/showthread.php?tid=336&pid=3219#pid3219

A tu jeszcze więcej spoilerów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones