Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum 8 sezonu

Skąd informacje o nim? Skoro na liście odcinków jest kilka odcinków (bez tytułu i daty)... Jestem ciekaw czy to tylko ploty czy pewne to...?

ocenił(a) serial na 10
Wookie_LG

pewne to, od wiosny 2011.

hubert_wentland

git... a wiadomo ile sezonów ma być?

ocenił(a) serial na 7
Wookie_LG

To będzie ostatni

ocenił(a) serial na 5
Wookie_LG

Moim zdaniem to jeszcze nic nie wiadomo trzeba czekać .

ocenił(a) serial na 7
FanHouse

No taaa, bo to, że aktorzy są zakontraktowani na 8 sezon i producenci stwierdzili, że sezon 8 będzie finałowym niczego nie dowodzi...

ocenił(a) serial na 8
Dealric

Mam nadzieję, że 8 sezon będzie finałowy, szkoda mi będzie się rozstać z ekipą, ale nie chcę by ten genialny serial zaniżał poziom. Już w 7 kilka wątków i spraw było/jest robionych na siłę. Oby sezon 8 był mocny zakończony wielkim finałem, by każdy był zadowolony. Trzeba wiedzieć kiedy skończyć, gdy jest się na topie, by nie znaleźć się w tym miejscu co Dwóch i pół na przykład.

ocenił(a) serial na 10
Wookie_LG

http://en.wikipedia.org/wiki/2012%E2%80%9313_United_States_network_television_sc hedule

to jest ramówka amerykańskich stacji (bez kablówki, oczywiście) na jesień 2012. wszystkie wymienione w nim seriale wrócą jesienią.

pod tabelkami na wszytskie dni znajduje się sektor w którym można sprawdzić, które seriale na pewno nie powrócą. jeżeli jakiegoś serialu nie ma ani w tabelce, ani na dole, oznacza to, że serial powróci zimą/wiosną 2013 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones