Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum 9 sezonu

sezon 9 = DNO

ocenił(a) serial na 5

lubie ten serial w sumie to juz chyba lubilam przez ten 9 sezon... nie da sie tego ogladac, Marshall jest tak denerwujacy ze mam chec go udusic reszta to samo, i to ciagnace sie wesele... obejrze chyba jak juz wyjdzie ostatni odcinek i tyle mi wystarczy.

ocenił(a) serial na 8
Miya90

ja ogladam tylko z nudow i z przyzwyczajenia.. nie ma co - pozegnania z himym w dobrym guscie nie bedzie :/

ocenił(a) serial na 7
rachel20

Niestety się zgadzam. Kompletnie nie mam ciśnienia na oglądanie tego serialu, tak jak to było kiedyś. Prawda jest taka, że po prostu powinni to skończyć już dawno temu, a nie na siłę odkładać kulminacyjny moment poznania drugiej połówki przez Teda. Ma się te kilka seriali, które obdarzamy sentymentem... ale HIMYM powoli już traci szansę na pozytywne zapamiętanie całości...

Miya90

Najlepsze podsumowanie tego sezonu! Mam dokładnie takie samo wrażenie. Wszystko robi się takie nuudne, naciągane. A sam ślub wygląda tak, jakby miał nigdy nie nadejść.
Też mam ochotę dać sobie spokój z dalszym oglądaniem i zobaczyć tylko ostatni odcinek..

Najkrótsze streszczenie, jakie przychodzi mi na myśl to:

Wed....wait for it about 1 season...ding.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones