PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577510}

Mischievous Kiss

Jang-nan-seu-reon Ki-seu
7,3 1 423
oceny
7,3 10 1 1423
Jang nan seu reon Ki seu
powrót do forum serialu Jang-nan-seu-reon Ki-seu

Cześć, szukam dramy, która miałaby podobny schemat do YB, czyli po jednej stronie albo
nieładna albo nieśmiała albo biedna albo głupiutka dziewczyna, taka, która się raczej nie
wyróżnia, nie odnosi wielkich sukcesów, o której nikt by nie powiedział, że jest pięknością, a po
drugiej stronie albo super bogaty albo sławny albo przystojny (albo wszystko naraz) młody facet.
Ich drogi się jakoś krzyżują, on jej bardzo nie lubi, a ona go adoruje po cichu i generalnie bardzo
cierpi, bo on ją na każdym kroku odrzuca. Po jakimś czasie on zaczyna się w niej zakochiwać, ale
oczywiście nie zdaje sobie z tego sprawy aż do kilku ostatnich odcinków. Oczywiście jest jeszcze
ta piękna i zamożna laska, która komplikuje im obu życie, ale wszystko się dobrze kończy, główni
bohaterowie wyznają sobie miłość i jest szczęście, wesele i ogólna radość. Uwielbiam ten
schemat i wiem, że wiele dram na nim bazuje. Czy moglibyście mi coś polecić? Obejrzałam już
YB, Kgotboda Namja, Oh! My Lady, Playfull Kiss i Secret Graden.

YokoYagami

To spróbuj jeszcze "Hana Yori Dango"! Najlepsza drama ever, główna bohaterka jest pierwszorzędna,no jacy przystojnicy tam są.. :)
No i jeszcze zobacz sobie 'Itazura na Kiss",to jest japońska wersja "Playful kiss".

ocenił(a) serial na 7
YokoYagami

ja polecam "Heartstrings"! naprawdę kocham tą dramę. chociaż pierwsze 20 minut mnie nie zachwyciło to potem robi się naprawdę, naprawę, naprawę CUDOWNA ;D (przynajmniej moim zdaniem) świetnie się bawiłam oglądając ją, aktorzy też dobrze się spisali ;)

YokoYagami

Jest kilka takich seriali godnych polecenia:
„Mask”, „My Amazing Boyfriend”, „Dramaworld”, „Murphy's Law of Love”, „Boys Over Flowers”, „Devil Beside You”, „Oh My Venus”, „Refresh Man”, „Bromance”, „Marriage, Not Dating”, „Miss No Good”, „Heirs”, „Diary of An Ugly”, „Full House”, „Marry Me, Or Not?”, „When Love Walked In”, „Just You”, „To The Beautiful You”. Więcej znajdziesz na moim profilu ♥

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones