PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790831}

Jeźdźcy burzy

Herrens veje
7,2 195
ocen
7,2 10 1 195
Jeźdźcy burzy
powrót do forum serialu Jeźdźcy burzy

W obsadzie, m.in: Lars Mikkelsen ("Forbrydelsen", "Borgen"), Ann Eleonora Jørgensen ("Forbrydelsen").

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=YI3MT1mNunY

pogodno_2

Pierwszy sezon wystartował 24 września. Drugi sezon pojawi się jesienią 2018 roku.

pogodno_2

Emisja premierowych odcinków serialu "Jeźdźcy burzy" we wtorki o godz. 20.00 (od 2 stycznia, po dwa odcinki) na antenie Canal+ Seriale.

pogodno_2

Po pierwszym odcinku zostałam fanką tego tytułu, ba, zamierzam pozostać nią do końca i jeden dzień dłużej ;) Hasła: serial-Dania-Mikkelsen wystarczą na wciągnięcie mnie po uszy.

pogodno_2

Na Ciebie to naprawdę można liczyć ;) Nawet nie pytając. Właśnie chciałem się dowiedzieć ile ten serial ma odcinków. Wchodzę, a tu na FW oczywiście nie ma. Ale Koleżanka Pogodno już wcześniej na posterunku :)

Gasza1910

Ha, ha, ha. Taka moja szperacza natura, więc jeśli ktoś się ucieszył, miód na serce ;) Polecam, bo to ciekawa i mocno inna od glównego nurtu serialowego historia.

pogodno_2

Zbieram odcinki. Jeszcze cztery i zacznę oglądać :)

Gasza1910

Aaaa, no tak, Długodystansowa strategia oglądania ;) Ja poproszę o Twoją opinię po obejrzeniu.

pogodno_2

Ok. Na pewno napiszę.

Gasza1910

Trzymam za słowo ;)

pogodno_2

I tutaj tez Cię znalazłam :)
Jak miło!
Collateral skończony biorę się za Jeźdźców :)

maagdaa1

Chyba muszę zacząć przepraszać, z góry i z dołu. Za wszędobylstwo ;) Przy tym tytule, mocno trzymaj lejce!

pogodno_2

Drugi sezon startuje w Danii 14 października. ja już przebieram nóżkami ;)

Gasza1910

Ja mam 1 i nie mogę namierzyć reszty. Helppp :)

unknown69

Ja to z torrentów ściągałem,

Gasza1910

Nieaktywne mam same niestety. Dzięki.

unknown69

a na pirat Bay patrzyłeś?

Gasza1910

Duńska wersja, ale ok może napisy znajdę.

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Zapowiedź drugiego sezonu https://www.youtube.com/watch?v=rXAwVATsstY

czarnapuszka

Bardzo czekam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones