PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646794}

Jeźdźcy smoków

Dragons: Riders of Berk
7,6 10 408
ocen
7,6 10 1 10408
Jeźdźcy smoków
powrót do forum serialu Jeźdźcy smoków

wiek ktos kiedy bedzie sezon 8 ?

ocenił(a) serial na 7
tomsonxD_69

Na świecie w lutym, w Polsce pewnie w maju

tomsonxD_69

Na Netfixie oficjalnie 16. lutego. W Polsce w TV pewnie po pol roku. Smutna wiadomosc jest taka,ze to ostatnia seria z "Na Krancu Swiata".
To informacje pewne, moje przypuszczenie jest takie, ze w zwiazku z tym ze Jak Wytresowac Smoka 3 jest zaplanowany na 1. marca 2019 puszcza jakas inna serie, nowa(tak jak na poczatku jeden sezon, pozniej drugi i sezon i trzeci to osobna seria-inny podtytul) juz nie Na Krancu Swiata tylko z innym podtytulem.

ocenił(a) serial na 9
xar_15

xar_15 ponoć Netflix ma wypuścić w 2019 nową serię Dragons: Rescue Riders

orzech96

na cda pl można znaleść ale na razie 4 odcinki 8 sezonu ale tylko z napisami mam pytanie czy ktoś ogląda ten serial na innych stronach niż cda? bo w ostatnim czasie pod upadła od kąt wprowadzili tam konto premium

ocenił(a) serial na 9
bobik162a

na gryzoniu jest już 10 odcinków z 8 sezonu (z napisami PL rzecz jasna), tylko tyle, że trzeba tam za transfer niestety bulić.

ocenił(a) serial na 9
bobik162a

11 odcinek również już jest przetłumaczony.

orzech96

Orzech96 mógłbyś podać linka bo nie mogę tej strony znaleźć
bardzo mi na tym zależy.

ocenił(a) serial na 9
Promin123

wejdź na gryzonia, przestaw szukajke na konta i wpisz nick katy24 i tam znajdziesz cały sezon 8

ocenił(a) serial na 9
Promin123

wejdź na gryzonia, przestaw szukajke, aby nie szukało nazw plików tylko nazwy kont i wpisz nick katy24 i tam znajdziesz cały sezon 8 z napisami (jak już wejdziesz na katy24 to tu masz gdzie szukać wchodzisz w "do obejrzenia" -> "! Jak wytresować smoka" -> "Race to the Edge" -> "Race to the Edge napisy pl - własne")

P.S. Tak wiem, że jest opcja edytuj wpis, ale szlag mnie trafia jak się to zacina, widać jest to tutaj na porządku dziennym.

orzech96

O jakiego "gryzonia" chodzi to jakaś strona internetowa czy co? Bo nie mogę tego znaleźć

ocenił(a) serial na 9
Pawel_Fratczak

bardzo znana strona internetowa, zielona szata graficzna, gryzoń to synonim od chomika, resztę chyba już znajdziesz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones