Jeździec bez głowy (2013-2017)
Jeździec bez głowy: Sezon 2 Jeździec bez głowy Sezon 2, Odcinek 15
Odcinek Jeździec bez głowy (2013-2017)

Czarownik

Spellcaster 44m
7,8 305
ocen
7,8 10 1 305
Jeździec bez głowy
powrót do forum s2e15

Odcinek 02x15

ocenił(a) serial na 7

Dobry odcinek ale właściwie to nic nowego, ten serial jest b. schematyczny i zaczyna powoli nudzić.. Natomiast fajnie, że Irving przeszedł na złą stronę.. coś świeżego. Ciekawi mnie też co dalej z Katriną, widać że jej moc przeszła na złą stronę. Brakuję jakiegoś nowego charakteru..

ocenił(a) serial na 7
Putis_K

Po tym jak zobaczylam Henrego wiedziałam juz ze Irving jest na jego usługach. Ciekawe tylko czy tak całkiem dobrowolnie... ;)
Katrina ze złymi mocami może być ciekawie w tym wątku aczkolwiek mam nadzieje ze t będzie szybka przyczyna usunięcia jej z serialu : D
A co do reszty to zgadzam sie z @ Putis_k. Serialowi brakuje powiewu świezosci i nowego zlego czy dobrego bohatera bo tak w kolko odgrzewanie tego samego znydzi szybko widza.

ocenił(a) serial na 7
wolfgirl92

No trochę schematycznie jest, odkrywają jakieś dziwne zjawisko.. potem główny bohater rozgryza o co chodzi i genialnie wpada na rozwiązanie ;p Gdzieś tam po drodze Katrina i na koniec gadka z panią świadkową na temat lojalności i ich brzemienia jakim są obarczeni... Niestety ale b. możliwe że za niedługo porzucę ten serial tak jak The Walking Dead, które zaczęło niemiłosiernie nudzić... Jedynie Arrow jeszcze jestem w stanie oglądać, gorąco polecam serial

Putis_K

a jednak zrobil ktos temat za mnie, i dobrze bo ja zapomnialem ;).

Putis_K

a odcinek ok, nie najgorszy - ja czekam az rusza tyłek z dalsza apokalipsa ktora kiedys musi wrocic bo jakoas nie wyobrazam se by inna fabuła utrzymała ten serial, to nie supernatural mimo wszystko ktory obecnie 10 sezon az taki super nie jest choc 2 midseason 10 seasonu jest calkiem spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones