PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411461}

Jednostka specjalna

GSG 9 - Die Elite Einheit
7,7 29
ocen
7,7 10 1 29
Jednostka specjalna
powrót do forum serialu Jednostka specjalna

Czy jest ktoś zorientowany ile tego wyszło, chodzi mi o liczbę sezonów i odcinków?

JOANNA108

Czy ktoś wie gdzie można obejrzeć, w internecie odcinki. Może ktoś ma możliwość wrzucenia do internetu?

ocenił(a) serial na 7
miss_4

Podłączam się do prośby... szczególnie zastanawia mnie finał 2 sezonu. Może ktoś streścić?

JOANNA108

Ja mam prośbę może ktoś mi napisać jak zaczął sie odcinek 11 z drugiej serii? Zaczełam ogladać ten odcinek dopiero po pierwszej przerwie reklamowej.

ocenił(a) serial na 7
miss_4

Jak napiszesz co mniej więcej widziałaś postaram się odpisać widziałam wszystkie oprócz ostatniego finałowego z 2 serii!

JOANNA108

Wszyscy byli na pogrzebie i nagle ktoś poszczelił z karabinu snaiperskiego Thomasa Anhoffa. Cały oddział, który też tam był zaczął szukać snajpera, ale znależli tylko karabin snajperski zdalnie sterowany. Thomas wylądował w szpitalu. Oddział zaczął szukać zamachowca i odkryli, że ktoś zabija dawnych kolegów Thomasa z oddziału. Zamachowcem okazał się mężczyzna. Mścił się za to, że Thomas i jego koledzy przed 30 laty nie chcący doprowadzili do tego, że jego ojciec spłonął. On to widział na własne oczy, gdy miał 5 lat. Ten mężczyzna podając się za lekarza wszedł do sali, gdzie leżał Thomas. Podał mu środek na zwiotczenie mięśni. Skierował jego głowę w stronę laptopa na którym było widać jego łózko w sypialni i jego śpiącą żonę. Wcześnie w jego domu zamontował bombę pod łóżkiem, która była uruchamiana przez komórkę. Zaczął dzwonić. W ostaniej chwili Gebhard zabrał jego żonę z łóżka. Więc spłonęło tylko łóżko. Widząc to mężczyzna wyjął szczykawkę z trucizną i chciał ją wszczyknąć Thomasowi, ale nie udało mu się, bo zaszczeliła go Petra. Na koniec jak już Thomas wyszedł ze szpitala była uroczystość przyznawania medali za zasługi, gdy już mieli je rozdawać Thomas wyszedł z budynku i zaczął iść ulicą. Tak się skończyło jak on tak szedł.

ocenił(a) serial na 7
miss_4

Wielkie dzięki...

JOANNA108

Proszę napisz mi jak zaczął sie odcinek 11 z drugiej serii, bo zaczełam ogladać ten odcinek dopiero po pierwszej przerwie reklamowej.

ocenił(a) serial na 7
miss_4

hej
Jesli chodzi o początek, ten odcinek nawiązywął do wczesnejszego, w ktorym stracili Konniego. Tam była wtedy taka czarnowłos akobieta co to ja podejrzewali o zdrade. WIec ona w tym odcinku na początku miała scene łózkowa z Demirem. Potem pojawia sie kobieta, była scena jak ona z ta czarna siedizały w aucie - i nastapił wybuch jak ta baba wyszła z auta azostawiła ta czarna wśrodku (dziewczyne Demira) załączam filmik
wiem troche zaplątałam się...
http://www.filmweb.pl/serial/GSG+9+-+Die+Elite+Einheit-2007-411461

jesli znasz niemiecki to bedizesz w 7 niebie...

JOANNA108

Dzięki wielkie:)

JOANNA108

A pamiętasz co było w odcinku 2 serii odc. 4 pt. ,,Stacja końcowa", bo tego akurat całego nie widziałąm.

ocenił(a) serial na 7
miss_4

Napisz co widziałaś, żebym sobie przypomniała... Trochę czasu już minęło :) Ale pomogę w miarę możliwości...

JOANNA108

Pamiętam, że w odcinku 3 doszedł do oddziału nowy policjant za Connego , a w odc. 5 było, że Budensfera handlowała heroiną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones