PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142179}

Jego i jej okoliczności

Kareshi Kanojo no Jijou
7,5 388
ocen
7,5 10 1 388
Jego i jej okoliczności
powrót do forum serialu Jego i jej okoliczności

To jedno z moich najulubieńszych anime, więcej nie powiem, bo tutaj słowa są zbędne...

Mimi_Yoshi

siema gdzie to mozna obejrzec??? Obejrzałem na www.veoh.com 12 odcinków i na tym koniec nie moge nigdzie znalesc dalszych

ocenił(a) serial na 7
Lombardino

www.torrentz.com i wpisz kare kano

ocenił(a) serial na 7
Mimi_Yoshi

Świetne! Widziałem 10 odcinków i ze zdumieniem stwierdziłem, że mi się podoba. Trochę wstyd oglądać takiemu wyjadaczowi rzezi jak ja perypetie licealnej pary, ale nieźle się przy tym bawiłem!

Anime_Matek

zdecydowanie, jedno z lepszych anime jakie widziałam. Szkoda tylko że kończy się w taki sposób - osobom którym to zakończenie też się nie podobało polecam mangę, zdecydowanie spełnia ona wszystkie oczekiwania :)

ocenił(a) serial na 9
Guinevere_3

Ja nie mogę się przekonać do czytania mangi na internecie- po prostu tego nie zrobię. Raz- bardzo tego nie lubię, dwa- ten tytuł jest zbyt świetny, żeby go tak potraktować. Modlę się, żeby go kiedyś wydano w Polsce, bo 21 tomów kupować po angielsku- jeśli chodzi o moje finanse, to niemożliwe.

ocenił(a) serial na 9
Guinevere_3

jak sie Gainax za coś weźmie to nie ma Ch. we wsi- musi być rewelka ;]

ocenił(a) serial na 10
Lain_Iwakura

Najwspanialsze anime jakie widziałam - tak samo jak manga. Zakochałam się w tej serii :D

Mimi_Yoshi

mam pytanie odnośnie utworu, który jest w anime (kwartet skrzypcowy) czy ktoś wie co to za kawałek?

ocenił(a) serial na 8
Carrie_

To fragment opery Borodina "Kniaź Igor" - wystarczy wpisać na youtube "Prince Igor" - jednym z najsłynniejszych wykonań jest wersja śpiewana przez Sissel

Eve Dallas

Dwa dni szukałem tego utworu, dzięki serdeczne :]

ocenił(a) serial na 7
Mimi_Yoshi

Właśnie skończyłam całą serię i pytam się.. to ma być KONIEC? Zakończenie jest takie do du...! Nie wiem, czy była planowana druga seria i coś nie wyszło, ale jestem taka smutna, że tak w połowie się skończyło, bo anime cudowne :(:(:(.

Dla pocieszenia polecam dalszy ciąg z mangi...

http://www.mangahere.co/manga/kare_kano/

ocenił(a) serial na 7
Mimi_Yoshi

Właśnie skończyłam całą serię i pytam się.. to ma być KONIEC? Zakończenie jest takie do du...! Nie wiem, czy była planowana druga seria i coś nie wyszło, ale jestem taka smutna, że tak w połowie się skończyło, bo anime cudowne :(:(:(.

Dla pocieszenia polecam dalszy ciąg z mangi...

http://www.mangahere.co/manga/kare_kano/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones