PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496575}

Jej Szerokość Afrodyta

Drop Dead Diva
7,2 5 502
oceny
7,2 10 1 5502
Jej Szerokość Afrodyta
powrót do forum serialu Jej Szerokość Afrodyta

Czy ktoś coś wie na temat decyzji o kolejnym sezonie? Będzie nie będzie?

sylwiazdow

nie jestem pewna ale 6 sezon był ostatnim

magze76

Szkoda;( Dziękuję za odp;)

sylwiazdow

Ja i tak się cieszę, że serial został zakończony, a nie nagle urwany, jak kilka innych, które oglądałam.

*** SPOILER***

Choć muszę przyznać, że wątek Graysona powracającego w innym ciele nie przypadł mi do gustu. Podobnie związek Stacy i Owena jest dla mnie niedorzeczny.

Nika_9

Co prawda to prawda....Koniec Graysona w ogóle był po prostu przerąbany.... Od a do Z;p
i nawet jesli to dobra decyzja, żeby go zakończyć, żeby jeszcze bardziej nie zepsuć to nie zmienia faktu, ze smutno będzie bez tego serialu;p

Nika_9

Wątek z powracającym Graysonem idiotyczny... A cały wątek z ciążą Stacy a później jej związek z Owenem nie podobał mi się.

ocenił(a) serial na 6
smerfetka

Generalnie dwa ostatnie sezony, były do bani i zbyt naciągane. Związek Stacy z Owenem był śmieszny, tak samo powrót Graysona w ciele przestępcy. Masakra po prostu, tak jak 4 sezony były super (chociaz nie ukrywam, że cięcia w budżecie serialu byly dosyć widoczne w 4 sezonie), tak ostatnie dwa kompletnie mnie rozczarowały. A co do tematu, to 7 sezonu nie będzie, 6 byl ostatnim.

ocenił(a) serial na 7
Nika_9

A ja uważam, że właśnie dzięki temu, że Grayson wrócił na ziemię (w postaci równie niezłego przystojniaka) serial nie stracił na przewidywalności. Poza tym końcówka sezonu (scena przy fortepianie) była naprawdę urocza - oboje wcieleni w inne osoby a jednak nadal to Deb i Grayson :) Kontynuacja serialu nie miałaby już większego sensu, skończyło się happy end'em więc fani tej dwójki powinni być zadowoleni. Co do Stacy i Owena... również mam mieszane uczucia i chyba próba połączenia ich w parę była nieudana, dziwnie się ich razem oglądało.

sylwiazdow

Będzie w 8 TV (Eska TV po rebrandingu )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones