PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496575}

Jej Szerokość Afrodyta

Drop Dead Diva
7,2 5 501
ocen
7,2 10 1 5501
Jej Szerokość Afrodyta
powrót do forum serialu Jej Szerokość Afrodyta

Co sądzicie o zakończeniu tego sezonu? Słowa jej matki były dziwne, skoro od początku wiedziała, że to nie jej córka, to
czemu mieszała się do jej życia i wykorzystywała ją na każdym kroku (jako darmowego prawnika)?

Skoro będzie szósty sezon, to pewnie ze związku Jane+Grayson póki co nici.

ocenił(a) serial na 7
Amaris

Przecież powiedziała, że wie, że nie jest jej Jane, ale mimo wszystko jest jej Jane i ją kocha -.-
Kochała ją mimo wszystko, dlatego pewnie mieszała się do jej życia itp.
Ja byłam świecie przekonana, że następnego sezonu nie będzie.

ocenił(a) serial na 7
stelinaa_a

Też byłam zaskoczona, ale wygląda na to, że robią następny sezon :)
http://tvline.com/2013/10/25/drop-dead-diva-renewed-season-6-lifetime/

ocenił(a) serial na 9
Amaris

ale dopiero lipiec 2014 masakra:|

ocenił(a) serial na 9
Amaris

Owen i Stacy to nietrafiony pomysł. W ogóle to by on był ojcem jej dziecka. Grayson i Jane/Deb nareszcie się do siebie zbliżyli, tylko ciekawe na jak długo i szkoda, że w ostatnim odcinku. Fajnie, że serial dostał kolejny sezon, choć znów trzeba czekać. Wątpię by Grayson uwierzył, że Jane to Deb. Przynajmniej na początku jeśli w ogóle dowie się prawdy. Szkoda matki Jane.

ocenił(a) serial na 4
Ingrid_Fox

Tak, wątek Owen i Stacy jest dziwny. Obie postacie w ogóle straciły swój charakter, a Stacy już w ogóle przeszła samą siebie, widać, że scenarzyści nie mieli pomysłu już na tę postać.

Ja czekam, kiedy Kim wróci. I pewnie jestem w opozycji, ale jakoś związek Jane i Graysona nie jest aż mi tak do życia potrzebny :)

Amaris

A mogę się dowiedzieć gdzie oglądałyście ostatnie odcinki? Bo ja oglądałam na zalukaj ale jest tylko do 8 odc. ;(

ocenił(a) serial na 7
bluekarcia_99

Cały sezon jest na i i t v.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones