PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110318}

Jej cały świat

Jesse
6,5 636
ocen
6,5 10 1 636
Jej cały świat
powrót do forum serialu Jej cały świat

Obejrzałem tylko dla tego, że ostatnimi czasy przyzwyczaiłem się do włączania o 19:05 TVN7 (aby obejrzeć dwa seriale) i będę zmuszony do obejrzenia jeszcze 20-stu odcinków tej szmiry. (Oby nie puścili drugiego sezonu). Pomijając już fakt, że Christina Applegate nie jest jakąś wybitną aktorką to i sam serial od strony fabularnej nie prezentuje nic specjalnego. Patrząc na postać Jesse, odnoszę wrażenia jakbym już wiele razy widział podobną postać tyle, że lepiej zagraną i zabawniejszą.
Plusy serialu - bracia głównej bohaterki, chyba tylko dzięki nim ten serial w jakiś sposób mnie bawi i najlepiej by było gdyby oni byli głównymi bohaterami serialu, a sama Jesse postacią drugoplanową.
2 poprzednie seriale jakie TVN7 emitowało o 19:35 to What I Like About You i wcześniej Joey. Po takich świetnych serialach miałem nadzieję, że puszczą coś ciekawego tu po prostu się zawiodłem. Swoją drogą ciekawe co zastąpi Alfa...
"Jesse" może i nie jest bardzo kiepskim serialem, ale przynajmniej nie trafia w mój gust i nie potrafi w ogóle zaskoczyć jakąś większą oryginalnością.

ocenił(a) serial na 8
LoganScott

Od czerwca nie będzie wcale komedii, a "Życie na fali" od 19:10.

Ja tam lubię głupie blondyny w serialach np. Lauren w Siostrzyczkach, a Christina świetnie grałą taką w Bundych oraz Przyjaciołach i teraz też mi się podoba, dlatego 8/10, może trochę na wyrost. Bo serial nie jest rewelacyjny, ale zdecydowanie od lepszy od tych polskich - pożal się Boże - "SITCOMÓW" :D

brakdanych

Ja myślałam, że serial będzie rzeczywiście coś sobą reprezentował, bo mnie też bardzo się spodobała Christina Applegate w "Bundych" i epizodzie w "Przyjaciołach". Tutaj śmiechu jednak jest mało, połowa aktorów gra, powiedzmy to wprost, jak deski... zgadzam się tylko z przedmowcą co do braci Jesse, z których naprawdę można się pośmiać. Oprócz tego nie warto raczej tego serialu oglądać...

A "Życie na fali"?! WTF?!?! No dobra, czasem oglądałam jak nie było nic innego, ale ja już tak przywykłam do seriali komediowych, że nie wyobrażam sobie, żeby można było je tym zastąpić...:/

Pozdrawiam
Jigsaw . ! xP

ocenił(a) serial na 3
Pomyluna

Z tego co pamiętam to "Życie na fali" leciało na TVN a nie TVN7, chociaż połowa 4-ego sezonu jest dosyć zabawna (aczkolwiek początkowe odcinki smętnawe a kilka ostatnich to drama, drama i jeszcze raz drama :/)

ocenił(a) serial na 3
brakdanych

Lauren w siostrzyczkach też mi się podoba, w 4 serii nawet bardziej niż Holly.
A co do polskich sitcomów... ten temat pozostawmy tym którzy ograniczająs się do oglądania jedynie TVP 1, TVP 2 i POLSAT a sami lepiej dyskutujmy o pozycjach godnych uwagi (czyt. m.in. Amerykańskich)

LoganScott

nie no "miodowe lata" to kozak byl pamietam:D "czego stoisz na torach czego stoisz na torach":D
a co do seriali na tvn7 to podobalo mi sie dwoch i pol z charlie sheenem i z tym malym co to jego siostrzenca gral:D kozak sierial;]

niewazne_3

Eh też się więcej po tym spodziewałem :/ . Obejrzałem 2 pierwsze odcinki i zamiast ogladac o 19:35 jak to zawsze było teraz przełączam na Comedy Central gdzie leci wtedy Cybile i Love inc.

PS. Aha jeśli chodzi o dwóch i pół z Charlie Sheenem to lecą teraz koło południa w weekend ;) .

ocenił(a) serial na 3
Reservoir_Lance

ja o 19:35 włączam sobie drugi sezon Joey'a który musiałem niestety ściągać z netu bo liczyłem, że puszczą go zaraz po siostrzyczkach.

A "Dwóch i pół" to rzeczywiście jak ktoś wyżej napisał "kozak" serial. Byłoby fajnie gdyby leciał od pn. do pt. o 19:35 bo wtedy wykończony nauką mógłbym się naprawdę rozerwać przy czymś śmiesznym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones