PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 583
oceny
7,5 10 1 32583
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

- Najbardziej irytujący główny bohater w historii kina
- Najbardziej irytująca czołówka

Serial nie jest tragiczny. Nie jest nawet bardzo zły. Powiedziałbym, że jest niezły, ale niestety ma
jeden zasadniczy minus. Bardzo zła i tragiczna jest w nim główna postać. Zwykłem lubić Zooey
Deschanel, natomiast to jak irytującą postać gra w tej produkcji i w jak irytujący sposób odgrywa tę
rolę przechodzi dla mnie wszelkie granice.
Z założenia Jess zapewne miała być uroczo nieporadna, budząca politowanie i sympatie. Miła, z
dobrym sercem itp itd... lekko im to nie pykło mówiąc delikatnie, bo wyszła żenująca, nieogarnięta
życiowo dupowata, nieśmieszna, tępa dzida... Naprawdę ciężko się patrzy na sceny z jej udziałem.
Na ich nieudolny "humor" i to jak ona gra.
Pozostali bohaterowie niestety też nie budzą specjalnej sympatii. Trójka chłopaków wypada
bezpłciowo i nieciekawie. Do tego również nie budzą nawet specjalnej sympatii. Chyba tylko
murzynek jako tako przekonuje. Niemniej mogliby czyścić buty Joeyowi czy Barneyowi...
Tak jak i cały serial nigdy nie dorówna w 1/10 Przyjaciołom czy HIMYM'owi.
Zanim ktoś napiszę, że najwidoczniej wszystko w życiu mnie irytuje i nie potrafię nic poza
narzekaniem. Nieprawda. Fakt, racja, że taki właśnie wydźwięk ma ten post. No ale niestety, kwestia
gustu i wedle mojego pani Zooey w swej arcyirytującej i słabej roli jest "nieoglądalna".
Za serial sam w sobie dałbym naciągane 6/10. Jednak przy udziale głównej postaci co najwyżej 4.
No i wspomniana na początku czołówka... kwintesencja i podsumowanie tego co w tym serialu
irytujące ;]

użytkownik usunięty
Stolarcfc

Czemu niesmieszna? sa dziewczyny z takim charakterem, musi byc roznorodnosc, nie wszyscy faceci sa 'mescy', znam wiecej nie 'meskich'. Mowisz o swoim guscie, nie o serialu. Zdziwila mnie twoja niska ocena serialu poniewaz Ted w HIMYM jest podobny z charakteru do Nick's- obydwoje sa nie ogranieci a lubisz HIMYM

Stolarcfc

"murzynek" sie wyróznia? to on własnie jest najgorsza i najmniej zabawna postacią w tym serialu.

użytkownik usunięty
doom99

uzasadnij swoja opinie bo chcialabym wiedziec dlaczego :)

ocenił(a) serial na 3
doom99

Murzynek jako jedyny budzi sympatię i nie jest irytujący ;) Fakt, że o specjalną charyzmę i poczucie humoru również i jego nie można posądzić ;)
Niemniej wiadomo wszystko jest kwestią gustu.

ocenił(a) serial na 6
Stolarcfc

Zgadzam się z tym, że Jess jest bardzo irytująca ale jakoś w 2 sezonie już nieco mniej i się przyzwyczaiłam. Najbardziej irytujący jest Nick. Jak przeczytałam zdanie ..cytuję : Miła, z
dobrym sercem itp itd... lekko im to nie pykło mówiąc delikatnie, bo wyszła żenująca, nieogarnięta
życiowo dupowata, nieśmieszna, tępa dzida... . Hahaha padłam :D, dobre podsumowanie.

Stolarcfc

Zgadzam sie w 100%. Widzialam te aktorke w innych produkcjach i byla sliczna, urocza i dziewczeca, bo jak sie okazuje, w malych dawkach jest swietna i slodka. Ale w tym serialu nie moglam jej zniesc, byla tak denerwujaca i po prostu glupia, ze malo tego nie bylo to smieszne, to w dodatku doprowadzalo mnie to do szalu. Wkurzalo mnie to jejciagle spiewanie - brzmi jak facet, glos ma jak pierwszy lepszy uczen z podstawowki, a spiewala gdzie tylko sie dalo, niespelniona piosenkarka walczaca o atencje. No nie dalo sie tego ogladac ale moj chlopak dreczyl mnie wszystkimi sezonani. Modle sie zeby nie powstal kolejny sezon bo jak moj luby dalej bedzie to ogladal, to sie wyprowadzam :D

Stolarcfc

Co prawda nie oglądałem tego serialu - Ale jeżeli mówisz że nie dorównuje serialowi ''Przyjaciele'' to sobie daruje, bo mnie nawet wspominany serial nie bawił miałem wrażenie że na siłę próbują wywołać żart ale cóż możliwe że to nie moje gusta ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones