PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 613
ocen
7,5 10 1 32613
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki
nojaka

http://www.youtube.com/watch?v=G-lUhTA_sXQ :)

madzkee

ooo w koncu jest :)

ocenił(a) serial na 8
nojaka

gdzie ten odcinek nie moge go znalezc :(

emileczka0110

bedzie dopiero 29 listopada więc w pl bedzie w środe :)
ale w koncu jest promo do odcinka :)

ocenił(a) serial na 8
madzkee

I'm squeezing it out of your head! :D

pigmejskipuszek

Just this are the things that come out when you use another man conditioner :D

użytkownik usunięty
nojaka

Świetny! Nic mi nie poprawia tak humoru jak ten serial :D

Ha Ha !!!! Haaaa .... i od razu hura że w grudniu nie będzie przerwy.

SPOILER !

The eye of the tiger - i wszystko jasne. Konflikt Nick & Schmidt - jak doszły do odżywki i teksu " to dlaczego Twoje włosy są mięciutkie jak u dziecka a szampon był nawilżający nie oczyszczający " myślałam, że wpadnę pod stół.

użytkownik usunięty
Ewcia78

Tak, kłótnie Nicka i Schmidta były boskie :D

ocenił(a) serial na 4

Ten odcinek był dokładnie taki jakie jest "Eye of the Tiger", niby super ekstra, zabawny i w ogóle, ale też taki mocno oklepany, motywy zbyt często wykorzystywane, trochę zbyt sztampowy.

ocenił(a) serial na 8

Po tym odcinku bez reszty jestem zakochana w Wilsonie. W końcu pokazał co potrafi. szkoda, że trzeba było na to czekać sześć odcinków.

ocenił(a) serial na 7
essi_deven

Ja niestety wręcz przeciwnie... Wilson był dla mnie jakiś irytujący, ale to takie subiektywne odczucie...
Muszę przyznać, ze serial jest nierówny. Początkowo wspaniały, drugi odcinek kiepski, ale poziom zaczął wzrastać, i gdy myślałam, że każdy kjolejny epizod może być już tylko lepszy, to przyszedł 1x07 i rozczarowanie... Zgadzam się więc z Roy_v_beck.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones