PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 584
oceny
7,5 10 1 32584
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

4 sezon

ocenił(a) serial na 8

Ten sezon jest najlepszy jak dotąd. W koncu nie robia z Winstona totalnego freaka, bo w 3cim to juz
była przesada w tym aspekcie. Jess ma nowe, przystojne i w dodatku brytyjskie ciacho. Ogólnie
bohaterzy tworzą fajną zgraną paczkę i wydaje mi się, że w tym sezonie ewidentnie widać jak zżyci
są ze sobą. Plus na żadnym sezonie się tak nie uśmiałam, jak na tych kilku odcinkach czwartego -
mistrzostwo.

ocenił(a) serial na 10
Christabell

Zgodzę się z Tobą, po 3. sezonie zastanawiałam się, czy jest sens oglądać 4. I w sumie to miałam nie oglądać. Ale z nudów włączyłam i nie żałuję, naprawdę ciekawy i zabawny sezon.

Christabell

Zgadzam się!!! Właściwie nie ma w tym sezonie odcinka, na którym nie śmiałabym się chociaż raz na głos. Oby dalej tak było:)

ocenił(a) serial na 10
Viconia_Lolth

Dokładnie! a ten o święcie dziękczynienia rozwalil mnie na łopatki! :D Uwielbiam tego starego Azjatę! :D

Christabell

Jak w trzecim sezonie Winston mnie denerwował, to teraz wydaje mi się, że ma najlepsze sceny i fajnie, że zmienili jego styl, podoba mi sie ;) za to Schmidt, hm... niech wróci ten z pierwszego sezonu i słoik! :D

użytkownik usunięty
marciaszka

Czy tylko ja zauważam, że często w sitcomach ktoś chce być gliną? W Różowych Latach był to Kelso i nie udało mu się, w Parks And Recreation był to Andy i jemu też się nie udało, a Winstonowi wreszcie tak;) Oby tego nie spartaczyli.

ocenił(a) serial na 8

Kelso został gliną, ale go wyrzucili, nie pamiętam za co wiem tylko że zastrzelił wtedy psa :)

ocenił(a) serial na 8
Christabell

taaak! cudny jest! a ten świąteczny odcinek najnowszy bomba <3

Christabell

Też uważam, że to chyba najlepszy sezon póki co :) Ale jedna rzecz mi nie daje spokoju... Jak Schmidt ma na imię?! :D

Alex2207

hah, a to też ciekawe, choć myślę, że do końca pozostanie Schmidtem ;> tak jak z Penny w TBBT, nie jest nam dane poznanie jej nazwiska :D

Christabell

Właśnie miałam pytać na forum czy może scenarzyści się zmienili bo 4 sezon jest świetny! A od 6tego odcinka robi się jeszcze lepiej! Akcja z metą u Jess, Nick jako gej i pożegnanie Schmidta z piersiami Cece. Po prostu świetne!

Christabell

Racja, jestem dopiero na 11 odcinku czwartego sezonu, ale chyba nigdy się tak nie uśmiałam :D Teoretycznie żarty są w podobnyym stylu jak wcześniej, ale teraz jakieś bardziej udane, śmieję się na głos :D Myślałam, że to tylko takie wrażenie, bo dawno nie oglądałam żadnego serialu komediowego, ale jednak nie tylko ja mam takie zdanie/

ocenił(a) serial na 10
Christabell

Również potwierdzam i polecam 4 sezon. Na każdym odcinku wybucham śmiechem :D

Christabell

Rozmowa Jess i Nicka o Cece z 17. odcinka........:D:D

Viconia_Lolth

Prawdopodobnie mój ulubiony moment z całego serialu :D

ocenił(a) serial na 10
Christabell

W pełni się zgadzam, czwarty sezon to chyba najlepszy sezon serialu.

ocenił(a) serial na 5
koniu734

Zdecydowanie 4 sezon najlepszy, utwierdził mnie w tym ostatni odcinek.
Najfajnejszy z postaci jest Winston, rozbraja mnie gośc.

ocenił(a) serial na 9
Christabell

Nie zgadzam się. Owszem sezon 4 - dobry, ale pozostałe były dla mnie bardziej śmieszne. Trzeci sezon? Nie mam do niego zastrzeżeń. Genialny jak wszystkie. Ogólnie to serial cały czas trzyma poziom, jeden z lepszych seriali komediowych obecnie.

ocenił(a) serial na 9
Christabell

cos dla facetow z 4x1 http://i.imgur.com/m1mqrLF.png

MegaTM

heteronormativity strikes again

ocenił(a) serial na 8
BlackberryPie

Popłakałam się ze śmiechu na odcinku z pająkiem ;D Uwielbiam ich! <3

ocenił(a) serial na 8
Christabell

Dokładnie! Od tego sezonu zaczynałem i dałbym serialowi 10/10, ale po obejrzeniu kilku odcinków z innych sezonów doszedłem do wniosku, że autorzy są dosyć nierówni. Mimo to często znajduję jakieś perełki w danym odcinku i twierdzę, że warto oglądać przygody całej paczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones