PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 612
ocen
7,5 10 1 32612
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

4ty odcinek mistrzostwo

ocenił(a) serial na 7

4-ty odcinek jak dotychczas najlepszy, dawno już się tyle nie śmiałam

ocenił(a) serial na 10
mallutka

Zgadzam się:) Poprawa humoru gwarantowana:-)

anitka333333

Spoiler !!!


Biedny Nick. Najpierw się śmiali z jego bębenka w którym magazynuje ciasteczka apotem na tapetę wszedł " pipiś " . A to, że Schmidt chciał go zobaczyć - he he odcinek zarąbisty. Tak sobie pomyślałam, że Jess jest zakręcona i może zechce sama się trochę porozbierać, żeby było sprawiedliwie. Ta dziewczyna jest szalona.

ocenił(a) serial na 10
Ewcia78

Jest tak szalona, że aż czasami irytująca:) I jest to tak świetnie zagrane, że nic nie wygląda sztucznie, ani nienaturalnie.

anitka333333

Zooey jest świetna do tej roli :) Naprawdę mistrzostwo :D

ocenił(a) serial na 6
malinowooka05

wkurzał mnie ten serial niemiłosiernie, ale odcinek 4 strasznie mi sie podobał, dawka śmiechu gwarantowana ;)

anitka333333

A ja uważam, że zachowanie Zooey wypada zbyt sztucznie, jest za bardzo wymuszone. Co jednak nie przeszkadza mi z przyjemnością oglądać ten serial.

Ostatni odcinek - super, ciągle parskałam śmiechem. I ten Schmidt, z jego potrzebą zobaczenia przyrodzenia Nicka :D...

ocenił(a) serial na 6
Tibby11

A ja jestem chyba jedyną osobą, której ten odcinek średnio się podobał. Mnie najbardziej rozbawił odcinek trzeci (Wedding). idk.

ocenił(a) serial na 8
Axianna

Każdy odcinek to mistrzostwo. Niesamowity scenariusz ze świetną obsadą.

Irys26

Właśnie weszłam na filmweb z zamiarem założenia takiego samego wątku.
Jak poprzednie odcinki wzbudzały u mnie uśmiech, tak tu niektóre sceny powodowały zupełną głupawkę.
Schmidt i jego "I'm the only one who hasn't seen it." ;-)

ocenił(a) serial na 7
mallutka

o tak takk lubię to

ocenił(a) serial na 7
mallutka

jak do tej pory też mi się najbardziej podobał 4 odcinek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones