PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 586
ocen
7,5 10 1 32586
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Napisy?

ocenił(a) serial na 10

Macie napisy do ostatniego odcinka? Szukam, szukam i nie widzę :<

ocenił(a) serial na 7
Luuulu

Niestety jeszcze nie ma napisów.

ocenił(a) serial na 10
claudieczka

kurczę trzeba tak długo czekać ;(

ocenił(a) serial na 7
Luuulu

Też cały czas sprawdzam czy już są :)

ocenił(a) serial na 10
claudieczka

ja również :)

Luuulu

i ja też !! Grr...

ocenił(a) serial na 10
ewku92

no kurde ile można czekać!!! Jejku, a podobno w tym odcinku.. *.*, kurde, ja chce napisy!

ocenił(a) serial na 8
Luuulu

Na pewno się pojawią ale przeważnie są już na drugi dzień po premierze.

ocenił(a) serial na 7
Vidiu

ale chodzi o odc 15. ja też czekam już tydzień i niestety nigdzie nie ma :(

biedroncia12

tak!! Nick & Jess całują się!

ocenił(a) serial na 10
ewku92

wiem, widziałam po ang tylko ten moment xd :D żebyś widziała, mój dziki taniec radości xdd ale nadal czekam na napisy :(

Luuulu

I ja tak samo! Obejrzałam tylko końcówkę, i to nie jeden raz! :PP Jejuuu, dawać napisy bo jutro już następny odcinek!!!

ewku92

JUŻ SĄ NAPISY!!! :))

ocenił(a) serial na 7
ewku92

gdzie?

ocenił(a) serial na 7
ewku92

dobra, już widzę, bierzemy się za oglądanie :D

biedroncia12

gdzie te napisy są dokładnie:)?

ocenił(a) serial na 7
kasiappp111

wpisz w wyszukiwarke : 'new girl i i tv 'i ci wyskoczy :)

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 10
biedroncia12

jejku to było takie słodkie ! *.*

Luuulu

Myślę, że wszyscy fani tego serialu czekali na tą scenę bardzo długo :D No i w końcu stało się i to z jakimi fajerwerkami:) Nie wiem jak to się dalej potoczy ale mam cichą nadzieję, że w kolejnych odcinkach przygotowano dla nas zastrzyk jeszcze większych emocji niż dotychczas.
Mam jeszcze takie pytanie: Wy też często oglądacie New Girl dla poprawy humoru...? Mnie nawet często zdarza się zaglądanie do pierwszego odcinka tego super serialu:) I zawsze uśmiech pojawia się na mojej twarzy, dosłownie zawsze :D...

ocenił(a) serial na 7
nelly321

Taa, tyle czekania, ale w życiu bym nie przypuszczał, że ta scena będzie tak niesamowita! To był jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, pocałunek jaki kiedykolwiek, w czymkolwiek widziałem...!

A pomimo iż jestem facetem, to całkiem sporo tego "babskiego stuffu" widziałem i nigdy, ale to nigdy nie byłem pod tak wielkim wrażeniem, niby pozornie zwykłego pocałunku!
Brawa dla scenarzysty i reżysera* - odwalili kawał dobrej roboty w przygotowaniu tej sceny!

*Oczywiście o Zooey i Jake'u nawet nie trzeba wspominać, gdyż zawsze są rewelacyjni ;)

Yngoth

Mógłby ktoś może wstawić link do odcinka 15 z napisami? Wpisałam w google to co podała @biedroncia12 , ale wyskakuje mi tylko wersja angielska. Byłabym wdzięczna :)

ocenił(a) serial na 7
heyimola

http://www.nowvideo.eu/video/gehzrzlnroq8y

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones