PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 590
ocen
7,5 10 1 32590
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki
Ewcia78

Kocham ten serial, najlepszy jaki oglądałam od lat:)

Ewcia78

widziałyście bez napisów czy z napisami?

użytkownik usunięty
agi1420

bez

Ewcia78

świetne 2 odcinki ;) dużo scen Nicka z Jess, co bardzo mi się podobało , no i niezawodny Schmidt:D

Kelia

Ja jak tylko zobaczyłam w pierwszej scence Nicka i Jess w łazience - już zacieram ręce hi hi ...... ;)

użytkownik usunięty
Kelia

Prawda? :) Aż strach pomyśleć co będzie później :D

ocenił(a) serial na 7
Ewcia78

Dobry odcinek, chociaż miałem trochę większe oczekiwania. Jednak motyw z asem w rękawie i tekst "zeschmidtciłeś się" mnie rozwaliły. :)

conti01

Ale fajnie, że dali dwa odcinki na dobry początek. Np. scenka w łazience kiedy wszyscy spotykają się razem no i Mamuśka Winstona kontra Schmidt hi hi..... że o dryblingu nie wspomnę ;)

użytkownik usunięty
Ewcia78

on nigdy nie zawodzi uwielbiam go, ale czekam jak to dalej potoczy się romansik Jess+ Sam bardzoooo mi się podoba jego rola, i oczywiście cieszę się bo widać że coś więcej chyba się kroi w tym sezonie między Jess i Nickiem, ale na razie niech jeszcze trochę pokazują Sama hahah :D

Nic dodać nic ująć. Niech troszkę Nas potorturują bo jak to mówią łatwo przyszło łatwo poszło.

ocenił(a) serial na 7
Ewcia78

Między nimi widać miętę od początku, jednak pierwszy raz było to widać konkretniej w odcinku 23rd. w Święta. jako że oglądacie 2 sezon nie będę pisał o jakimkolwiek spojlerze :P

Ewcia78

Dawno się tak nie uśmiałam z serialu, jak ze sceny, w której Schmidt i Jess kazali tańczyć Nickowi przed Samem. :D

eneduerabe

W dzisiejszym odcinku to dopiero jest chemia:)

malwunia

Ale szafkę jej złożył ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones