PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 611
ocen
7,5 10 1 32611
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

:-)

Schmidt przeszedł samego siebie.

użytkownik usunięty
Ewcia78

Odcinek świetny!

Ewcia78

no naprawde swietny;d
zastanawia mnie jedno, bardziej ciekawi czy miedzy jess i nickiem cos wiecej bedzie;d

pivamornfis123

Mnie też :-) Z tymi stopami to był czad. A jak Jess uciekała z zakupami, he he ona nawet biega tak,że można mieć ubaw po pachy,

Ewcia78

Jess, aka Zooey swietna laska;d wogole caly serial jak narazie na duzy +
powiew swiezosci;d

Ewcia78

odcinek rewelacja;D tekst o odcięciu reki jak w 127 godzinach ^^ bezcenny;P

ocenił(a) serial na 7
Ewcia78

Gwiazda Schmidta z odcinka na odcinek błyszczy coraz jaśniej! Jak dla mnie obok Jess to najlepsza postać, a w tym epizodzie podobało mi się prawie wszystko (no poza postacią Winstona... Mogliby wskrzesić Coacha).

noorey

Fajnie brykał po tej ścianie a potem jakieś turlańsko po podłodze. No i rzecz jasna - KIMONO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
Ewcia78

Ja byłam zachwycona opalenizną:D No i ten telefon na koniec po prostu mnie rozwalił:)

ocenił(a) serial na 7
Ewcia78

schmidt jest najlepszy

ocenił(a) serial na 10
Ewcia78

O tak, scena z parkourem po ścianie wymiata:) No i największa radość-udało mu się "zbliżyć" do Cece xD

anitka333333

Akcja z telefonem - przypomniał mi się się jeden z pierwszych odcinków starych poczciwych Friendsów kiedy Chandler utknął z modelką bielizny o i dzwonił do Joey'a :-)

Ewcia78

Uwielbiam ten odcinek ! Moje ulubione sceny to te jak Shmidt zaganiał Cece do swojego pokoju, jego parkour i scena w drogerii !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones