PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 607
ocen
7,5 10 1 32607
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Pomocy!!

ocenił(a) serial na 10

gdzie obejrze 22 odcinek 2 sezonu??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
beeti95

dzieki wielkie ;) jak wczesniej patrzylam to byla jakas pomylka z odcinkami ale juz jest ;)

ocenił(a) serial na 9
UckerLove

zobacz jaka stacja emituje, lub poczekaj az bedzie w polskiej TV... ew. na wydanie DVD... p.s. internet Ci odcieli?

ocenił(a) serial na 10
MegaTM

nie nie :) juz obejrzalam :) ale dzieki :P

ocenił(a) serial na 9
UckerLove

i teraz czekac na nowy sezon znowu :((

ocenił(a) serial na 10
MegaTM

oj ja juz nie moge sie doczekac :) pocieszam sie poki co innym serialem :)

ocenił(a) serial na 8
UckerLove

zdradzisz jakim? bo własnie skonczyłam 2 sezon i nie wiem co oglądać :<

ocenił(a) serial na 10
mrsgooosza

Wciągnełam się ostatnio w Awkward :) serial jest bardziej o takich nastolatkach ale nawet fajny:) tylko juz mnie zaczyna wkurzac główna bohaterka i tylko sie denerwuje:P bo nie jest tak jak ja bym chciala;P ale nie no serial polecam:) zamierzam tez oglądac Zemste, podobno ciekawy serial:) taki bardziej trzymajacy w napieciu:) moja kolezanka polecila mi The Lying Game, moze troche drętwo sie zaczyna ale za to drugi sezon wbija w fotel :)jak zaczniesz cos oglądac to się pochwal :)

ocenił(a) serial na 8
UckerLove

dzięki bardzo za odpowiedź! :) na pewno sprawdzę. ja obejrzałam jeszcze Dates (nowy serial twórców Skinsów), ale niestety jest tylko 9 odcinków :( Bardzo fajne, polecam !! Nawet jeżeli z serią Skins miałaś do czynienia i Ci się nie spodobało to spróbuj, bo to zupełnie coś innego ;)

ocenił(a) serial na 10
mrsgooosza

wlasnie mialam ostatnio zacząc oglądac Skinsow ;) jakos się nie moge zebrac ale obejrze :) albo najpierw obejrze Dates ;) w moim poprzednim poscie pisalam, ze zamierzam oglądac Zemste :) obejrzalam i w stu procentach polecam :)oglądalam i tez moge polecic serial Girls :) nie powiem bo serial jest dosc specyficzny tzn moze uzylam zlego slowa ale chodzi mi o to, ze nie jest cukierkowaty. przedstawia zycie trzech dziewczyn zyjących w NY:) i ne jest to zycie za bardzo wyidealizowane:) Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 10
UckerLove

obejrzalam dwa sezony Skinsow :) jestem pod mega wielkim wrazeniem :) uwielbiam ten serial:) zabieram sie za trzeci sezon:)

ocenił(a) serial na 8
UckerLove

Jakbys chciala jeszcze zobaczyc, to 4 odcinki leca w kazdy wtorek na fox life, a powtorki w weekend.
P.S polecam serial "Doktor Hart".

ocenił(a) serial na 10
kokosowedropsy

o dzieki:) przeczytalam opis serialu i zabieram sie za ogladanie:)

ocenił(a) serial na 10
UckerLove

obejrzalam juz dwa odcinki i powiem Ci, ze serial mi sie podoba:) ogladam dalej:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones