PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 599
ocen
7,5 10 1 32599
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Chciałabym zapytać tych, którzy oglądali ten serial czy rzeczywiście zasługuje na tak wysoką notę?
Trafiłam na niego przez przypadek, obejrzałam Pilota i 2 odcinek, ale jakoś ani mnie on nie śmieszy
ani nie porywa. W związku z tym pytanie: czy jest sens oglądać go dalej? Czy w późniejszych
odcinkach będzie zabawniejszy? Nie wiem czy tylko mnie denerwuje główna bohaterka, a raczej jej
zachowanie.

użytkownik usunięty
PannaNikt92

Według mnie to kwestia gustu i nastawienia. Mnie bawił, nie zawsze, ale wiesz, to, co mnie nie bawiło, ciebie by mogło a to co mnie bawiło, ciebie by nie. Nawet jeśli na początku czujesz niesmak, możesz spróbować oglądać dalej, bo warto, ale jeśli nie trafi w twoje gusta to zawsze możesz sobie odpuścić.

Dzięki za odpowiedź, obejrzałam kolejne 2 odcinki i rzeczywiście okazały się całkiem zabawne ;)

PannaNikt92

Ja z kolei dobrze bawiłem się na pierwszym sezonie, drugi też obejrzałem z zainteresowaniem. Natomiast na trzecim się męczyłem i na nim kończę przygodę z serialem. Jednak na początku było naprawdę zabawnie :) I moja ocena odnosi się raczej do wspomnianych pierwszych dwóch sezonów :)

Mam wrażenie, że serial dalej może i trzyma poziom, ale ten rodzaj humoru w moim przypadku się już nie sprawdza. :)

jim_k

Właśnie kończę 1 sezon i momentami jest naprawdę zabawny :) w większości serialów, które "ciągną się w nieskończoność" jest tak, że twórcom brakuje pomysłów i jest to robione "na siłę" aczkolwiek nie wyobrażam sobie końca mojego ukochanego The Big Bang Theory i chociaż bywają odcinki ciekawsze i mniej interesujące to i tak zawsze chętnie go oglądam. Zobaczymy jak będzie z New girl, bo nawet nie wiem czy planują 4 sezon.

PannaNikt92

tak, będzie 4 sezon, mam to samo odczucie, ze 1 i 2 sezon były zabawne, zas 3 juz mniej, moim zdaniem ze względu na mniejszą obecność Schmidta :P ale i tak czekam na 4 sez, bo miło ogląda się tych aktorów i bardzo ich polubiłam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones