PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 613
ocen
7,5 10 1 32613
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Jak nastąpiła zamiana tych dwóch Panów, bo chyba to przegapiłam. Wiem, że kiedy Winston wrócił z Europy walczył ze Schmidt'em o pokój i o to który z nich jest 'top dog'. A co stało się z trenerem?

ocenił(a) serial na 8
madziarrka

Nie pamiętam, żeby to było dokładnie wyjaśnione, ale w realu aktor grający Trenera gra też w innym serialu, który postanowili dalej nagrywać, więc musiał zrezygnowac z New Girl. Zagrał tylko w pilocie serialu, nakręconym dużo wcześniej niz kolejne odcinki, więc mieli czas na zmianę. Trochę szkoda, ale Winston też jest świetny. Co prawda rozkręca się dopiero po kilku odcinkach, ale trzy ostatnie to mistrzostwo w jego wykonaniu.
Na jakimś innym wątku napisałam, że Trener był kiepski a Winston jest świetny. Trochę muszę to teraz odszczekać. Od tamtego czasu oglądałam pierwszy odcinek jeszcze trzy razy i jednak przyznaję rację zwolennikom Trenera - on był genialny. Indianin w jego wykonaniu był rewelacyjny:p Ale tak jak mówię, Winston też mi sie podoba i z odcinka na odcinek jest coraz lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones