PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 586
ocen
7,5 10 1 32586
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Ulubiony bohater?

ocenił(a) serial na 7

Kogo lubicie najbardziej? Ja zdecydowanie uwielbiam Nicka, po prostu mistrz ;d A drugi
Schmidt.

kropkaaa

Oglądam ten serial tylko ze względu na Schmidta

ocenił(a) serial na 8
kropkaaa

Ja po prostu szaleję za Schmidtem! Jest genialny.. te jego tekściki i w ogóle. To było dobre. ;D Lubiłam też jeszcze Trenera. On też był zabawny, szkoda, że go już nie ma. ;c Ale ten nowy też całkiem fany. Ogólnie to lubię tam wszystkich ale czasem Jess mnie wkurza.

kropkaaa

Nadia.

ocenił(a) serial na 8
cymbalina

Właśnie, dlaczego uważasz, że nie ma Trenera? Czy to nie jest ten sam, co teraz?

malwku

Trener odszedł po pierwszym odcinku, od drugiego gra Wilson przecież ;)
Swoją drogą, ja Schmidta nie cierpię wprost, te jego debilne monologi... grr, w ogóle mnie to nie śmieszy, raczej denerwuje albo wzbudza politowanie : /

ocenił(a) serial na 8
Invisse

A mnie się nadal wydaje, że to ta sama postać, w późniejszych odcinkach pojawiają się nawiązania do koszykarskiej kariery Wilsona i chyba nawet padają różne teksty z trenerem, ale skończyłam serię już jakiś czas temu, więc mogę się mylić.

malwku

Bo oni byli znajomymi ;) Obejrzyj sobie jeszcze raz 2 odcinek (chyba? też oglądałam to dość dawno, każdy odcinek tuż po premierze ;P ale tak mi się wydaje) i oni tam wszystko wyjasniali.

ocenił(a) serial na 8
malwku

Aktor, który grał Trenera odszedł po pilocie ze wzglęzu na inną ofertę zawodową. Zamist zmieniac aktora do tej samej postaci postanowiono wprowadzic postac Winstona, która rzecz jasna osobowościowo bardzo pokrywa się z pierwotnie zaplanowanym Trenerem.

Invisse

Nie Winston przypadkiem? C; Wilson to raczej w Housie :P

ocenił(a) serial na 9
Invisse

Ale jak w którymś odcinku Winston prosił Jess o radę w sprawie rozmów z kobietami to był przywołany fragment, w którym Winston wydziera się na jakąś kobietę na siłowni i był wtedy trenerem. No i kiedy wbił do nich ten napalony od napraw za pierwszym razem tez przywitał Winstona jako Trenera. I w pierwszym odcinku, kiedy przychodzi Jess - Winston to Winston. Po prostu Trener to ten młodszy Winston sprzed Łotwy.

ocenił(a) serial na 9
MRTMM

Poza tym w jednym z odcinków Schmidt z Winstonem kłócą się o pokój, było wyraźnie powiedziane, że kiedyś ten większy zajmował Winston, ale wyjechał do Łotwy i został zdegradowany. Potem się upominał, że chcę tam wrócić, ale ostatecznie odpuścił.

MRTMM

Winston i Trener to dwie różne osoby! W pilocie jest Trener ale kiedy Winston (który btw mieszkał z nimi wcześniej) wraca z Łotwy, Trener się wyprowadza.

ocenił(a) serial na 7
BlackberryPie

Dokładnie Winston i Trener do dwie różne osoby. Trener pracował na słowni i grał tylko w pilotowym odcinku, Winston zajął jego miejsce w mieszkaniu po powrocie, a mieszkał tam już kiedyś przed wyjazdem.

ocenił(a) serial na 6
kropkaaa

Mój ulubiony bohater to zdecydowanie Schmidt, jest najlepszy :). Nowy kolega, który grał na Łotwie też jest fajny. Nick mnie natomiast trochę drażni, tak samo jak czasem Jess, ale ogólnie serial zabawny i od razu poprawia mi się humor kiedy obejrzę sobie odcinek ;)

o2102___

Ja tak samo jak większość - Schmidt xD I jeszcze lubię Cece, a zwłaszcza ich razem. A nie cierpię Jess...

elenkaa

Mam tak samo :p Z początku Schmidt mnie wkurzał tymi swoimi sucharami ale odkąd zaczął romansować z Cece to śmieje się praktycznie z jego każdego zdania, I teraz nie wiem czy to przez to, że jego teksty są zabawniejsze czy przez to, że udało mu się wyrwać taką laskę jak Cece i to zmieniło moje nastawienie do niego heh :p

ocenił(a) serial na 9
kropkaaa

Schmidt!

kropkaaa

parkour!

ezz

Haha Schmidt i jego parkour rządzą. On i Jess to najbarwniejsze postacie jakie ostatnio widziałam w jakimkolwiek serialu, filmie.

ocenił(a) serial na 8
kropkaaa

a ja nie wiem jak można nie lubić Jess, jest najgenialniejsza :D haha, uwielbiam jej śpiewanie

jasna_cholera

Schmidt no i Jess :)

ocenił(a) serial na 7
jasna_cholera

ja w sumie kocham wszystkich, tworzą genialną mieszankę i każdy jest zabawny i dopełnia całości. a jeśli chodzi o Jess to chciałabym poznać taką dziewczynę naprawdę, przypomina mi mnie troszkę xd

kropkaaa

Schmidt! On i jego mokasyny do auta XD

franklinn92

haha , mokasyny miażdżą :D
Zdecydowanie Schmidt , Jess i Nick :D

ocenił(a) serial na 9
kropkaaa

Moi ulubieni bohaterowie to Winston i oczywiście Schmidt. :)

ocenił(a) serial na 8
Froogo

Schmidt.

ocenił(a) serial na 7
mirabelkacosma

Mi tam prawie wszyscy pasują. Jedynie wolałbym żeby Trener był zamiast Winstona i by był 100-procentowy ubaw :) A tak po za tym Serial jest Genialny ! Pozdrowienia dla wszystkich oglądających ;D

kropkaaa

Nick i Jess są dla mnie parą numer jeden i chciałabym żeby byli razem. Poza tym lubię bardzo Cece a Schmidt mnie rozwala.

ocenił(a) serial na 10
DagnaMara

No ja tylko czekam kiedy oni będą razem :) Uwielbiam Nicka i Jess :) Moim zdaniem pasują do siebie.

toniesamowite

Zdecydowanie są najlepszą parą, chociaż uwielbiam Cece i Schmidta :)

kropkaaa

Nick i Schmidt zdecydowanie ;)

kropkaaa

Nick to moj numer 1 !

ocenił(a) serial na 10
kropkaaa

1. Jess
2. Schmidt
3. Nick

ocenił(a) serial na 10
anitka333333

Nick Miller i Schmidt na równi
chociaż nie, kocham ich wszystkich po równo. nawet piękną Cece. niepowtarzalny, uzupełniający się kolektyw. Aczkolwiek uważam, że scenarzyści nie potrafią wykorzystać potencjału Winstona

kropkaaa

Nick :)

ocenił(a) serial na 7
kropkaaa

Schmidt i Jess :)

ocenił(a) serial na 7
kropkaaa

Schmidt <3 A jeszcze plus Cece to już w ogóle mój ulubiony duet :)

ocenił(a) serial na 10
kropkaaa

Nick i Jess.

ocenił(a) serial na 7
kropkaaa

Kocham wszystkich, ale za to w pewnej kolejności:
1. Nick
2. Schmidt
3. Jess
4. Wilson
5. Cece

ocenił(a) serial na 8
kropkaaa

wszystkich :) naprawdę, rzadko się zdarza, że każdy bohater jest równie zabawny, ale w tym przypadku tak jest ;>

ocenił(a) serial na 10
kropkaaa

1. Nick
2. Jess
3. Schmidt
4. Wilson
5. Cece

użytkownik usunięty
bosziiiii

ludzie! Winston, nie Wilson!

ocenił(a) serial na 8
kropkaaa

Mówcie co chcecie, ale Max Grrenfield za rolę Schmidta na 100% dostanie Grammy w przyszłym roku. Wymiata!

ocenił(a) serial na 8
kropkaaa

Jess uwielbiam, bo się z nią utożsamiam, Schmidt to wg mnie postać odjechana (to określenie pasuje idealnie! :D), Nick i jego humorki w szczególności, gdy był w domu Rusella- genialne. Generalnie każdą postać uwielbiam za co innego bo są zdecydowanie niepowtarzalne!

ocenił(a) serial na 6
ciasteczkowyxpotwor

Ja wprost uwielbiam Cece. Jest megaurocza i po prostu genialna. Lubię też Jess i Schmidta.

The_Girl

Też uwielbiam Cece. Jest świetna. Lubię Winstona, Schmidta i Jess. Nick jest mi obojętny.

kropkaaa

Boże, zbaw kobiety od facetów takich jak Nick Miller! Po prostu człowiek porażka. W sitcomie owszem, można się ubawić, co scena to wtopa, ale wyobraźcie sobie trafić taki okaz w prawdziwym życiu.

ocenił(a) serial na 7
e_wok

Do oglądania na ekranie ok, chociaż mnie wkurza, tym swoim narzekaniem na brak kasy, a ma to na własne życzenie, co chwile wspomniana wyżej wtopa. Spotkać kogoś takiego w realnym życiu jako potencjalnego chłopaka czy być z kimś takim... Nie ja podziękuję, dla mnie tragedia.

ocenił(a) serial na 7
kropkaaa

Schmidt, Cece, a najlepiej jak ta dwójka jest razem :)

kropkaaa

najlepszy jest Schmidt z tym swoimi zabawnymi tekstami oraz zachowaniami i Nicka również uwielbiam. No i oczywiście bez Jess ten serial również by nie istniał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones