PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 613
ocen
7,5 10 1 32613
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Gdzie mogę znaleść 10 odcinek serialu już z napisami?
Pomocy;)

ocenił(a) serial na 8
smieszna30

z tego co mi się wydaje, 10 odcinek będzie 3 stycznia dopiero.

essi_deven

dzięki za info :)

ocenił(a) serial na 4
essi_deven

no i gdzie ten odcinek?

ocenił(a) serial na 8
apie

wg strony oficjalnej dopiero 17.01. Filmweb jak zwykle wprowadza w błąd w tych kwestiach.

ocenił(a) serial na 8
essi_deven

No to nieźle. Zazwyczaj odcinki świąteczne są chwile przed świętami, a nie prawie miesiąc po. :)

ocenił(a) serial na 9
ejdam17

To chyba nie będzie odcinek świąteczny (czy ten ostatni nie był?). Tytuł odcinka to "The Story of the 50". Info stąd: http://www.tv.com/shows/new-girl/the-story-of-the-50-1561130/

ocenił(a) serial na 8
missvanity

No chyba tak...po prostu na filmweb jakieś 2 tygodnie był tytuł odcinka "Christmas" i stąd ten wniosek. Poprzedni odcinek "23rd" nie ma może świątecznego tytułu, ale rzeczywiście były tam ozdoby i nawet Schmidt był mikołajem. Moja pomyłka...

ejdam17

“We Built This Schmidty On Tootsie Rolls ” & Bro Juice hi hi hi :o)

SPOILER !!!!

The story of the 50 poświęcony jest 29 urodzinom Schmidta. Chyba nigdy nie zapomni tego dnia. Trzeba przyznać, że Jess spisała się na medal. Striptiser, autobus i ona sama jako wodzirejka. Ciekawe czy dziewczyna Nicka zostanie na dłużej ? Czy jednak Nick i Jess będą razem.

Ewcia78

Mogłabyś mi pokrótce opowiedzieć najważniejsze fragmenty odcinka? Bo oglądałam tylko kawałek, a teraz nie mogę nigdzie go znaleźć z polskimi napisami (oglądam online) i zaraz będę oglądać odc. 11 już. Oglądałam do momentu gdy ten striptizer zaczął śpiewać w autobusie. Były później jakieś ważniejsze momenty?

MMM777

SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!!



MMM777 Nick pocałował swoją nową dziewczynę Julię. Na całusa również miał smaka Schmidt, wycelował w Jess , pewnie był pod wrażeniem tego co dla niego zrobiła z okazji urodzin. Okazało się też że to Nick był pomysłodawcą napoju Bro Juice.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones