PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 586
ocen
7,5 10 1 32586
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

odcinek 16

ocenił(a) serial na 10

czy tylko ja mam wrażenie, że Cece zajdzie w ciąże z Schmidt-em? Co do Nicka i Jess MUSZĄ BYĆ WRESZCIE RAZEM. Odcinek całkiem fajny,:)

ocenił(a) serial na 7
Luuulu

Nie miałabym nic przeciwko ciąży Cece :) Ona i Schmidt to moja ulubiona para. Jess wolałam z doktorkiem, szkoda, że się rozstali.

ocenił(a) serial na 9
madzialenaa_90

Doktorek był (jest) cienki. O wiele sympatyczniejszy był rozwodnik. Bardziej lubiłem jego postać. Jess też wolała jego niż doktorka. Takie można odnieść wrażenie.

ocenił(a) serial na 7
jason_bourne

Rozwodnik też mi się podobał :P ale doktorek był według mnie fajniejszy. Na początku chciałam Jess z Nickiem, ale od jakiegoś czasu zaczął mnie denerwować.

ocenił(a) serial na 10
madzialenaa_90

ja i tak wolę Jess i Nicka <3

ocenił(a) serial na 7
Luuulu

Każdy ma prawo do własnego zdania:) Miło, że zwolennicy Nicka i Jess mnie tu nie objechali :)

ocenił(a) serial na 9
madzialenaa_90

ja też wolałam Jess z Samem :( ON BYŁ IDEALNY! A Nick to porażka...

ocenił(a) serial na 10
MRTMM

on też byl fajny i przystojny :D

Luuulu

Zgadzam się Nicki Jess muszą sie w koncu ogarnąć i spiknać :D cieszę się ze w koncu cos ruszyło jesli chodzi o Shmidta i Cece :D

ocenił(a) serial na 10
beeti95

ja też, ale mam nadzieję, że nie poprzestaną na tylko jednej nocy, a Cece nie wyjdzie za mąż za jakiegoś nudnego hindusa :D

ocenił(a) serial na 8
Luuulu

Mysle ze tak na pewno sie nie stanie. Cece zasluguje na Schmidta i vice versa. Mysle ze byliby swietnymi rodzicami ;) jestem ciekawa jak to tworcy rozwiaza, ale wiemy juz na pewno ze ciaza ciazy nad Cece :)
Co do Jess. Zawsze bede sercem za tym, by byla z Nickiem. Cause tha's true love, baby! ; )
Jakkolwiek bardzo lubilam Sama, tak to co laczy Jess i Nicka przemawia do mnie znacznie bardziej, choc....
!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA SPOILER !!!!!!!!!!!!!!! spoilery mowia ze Nick ma sie na czas nieokreslony zwiazac, z nowa menadzerka baru (goscinnie Odette Annable)

ocenił(a) serial na 8
Luuulu

ha, a co wy na taki abstrakcyjny obraz : Jess i Winston? ;p hi hi

hiacynt315

a aktorka grajaca Cece naprawde jest w ciąży?

ocenił(a) serial na 7
malwunia

naprawdę ma się związać z menadżerką baru? to marnie... ja jak najbardziej jestem za parą Jess&Nick po 15 odcinku byłam pewna, że już będą razem, ale coś mi się wydaje, że twórcy spikną ich dopiero pod koniec sezonu jak nie i później, ale nie podchodzi wątpliwościom, że muszą być razem!

biedroncia12

jeśli spikną ich pod koniec serialu to będzie cud! nie wydaje mi się żeby zeszli się już teraz, ale kiedyś na pewno, chemia między nimi jest nieziemska :)

ocenił(a) serial na 7
Luuulu

ja myślę że Jess i Nick się spikną jak serial będzie się kończył. nie wiem ile jeszcze sezonów jest w planach i ile ich powstanie, ale nawet jakby mieli ich nakręcić 10 to pewnie dopiero na sam koniec będą razem. Na tym po części bazuje urok tego serialu i chęć oglądania kolejnych odcinków, ogromna chemia między nimi, od której obydwoje uciekają z przerażeniem, ale która w końcu i tak ich dopadnie :) Jakby byly razem juz teraz, to ten element gonienia za króliczkiem by odpadł, a to on dostarcza najwięcej emocji, dlatego pewnie będzie przedłużany tak długo, jak się da. Chyba że nie będzie kolejnych sezonów, to wtedy tak, będą razem na koniec tego ;)

ocenił(a) serial na 7
madzikk_

Z przykrością muszę stwierdzić, że się zgadzam. :) Bo uwielbiam patrzeć na nich razem, i strasznie bym chciała zobaczyć ten związek.
Chociaż nie sądzę, żeby czekali aż do 10 sezonu, koniec obecnego to jest maksimum przy takim napięciu jakie mamy teraz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones